Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyha eladtam egy autót de a...

Summer2 kérdése:

Hogyha eladtam egy autót de a törzskönyv számot hibásan írták be és a vevő nem hajlandó találkozni hogy átjavítsa, és ezért nem tudom a nevemről átírni akkor ha feljelentem annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
jan. 18. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyha eladtam egy autót de a törzskönyv számot hibásan írták be és a vevő nem hajlandó találkozni"


Bemesz a rendorsegre elmeseled a tortenetet valoszinuleg ok majd felhivjak es jol raijesztenek... Ha nem, akkor feljelentest teszel auto lopas miatt mert ezesetben az auto meg a tied.

jan. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 krwkco ***** válasza:
Írt valaki itt olyan történetet, hogy hosszas győzködés és a főnök odahívása után az okmányiroda elvállalta, hogy felszólítják a vevőt a szerződés kijavítására.
jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!