Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen online kérdőíveket...

Milyen online kérdőíveket tudtok ajánlani, ami nem kamuzik, hanem rendesen fizet?

Figyelt kérdés
Még augusztusban kezdem el használni néhány kérdőíves oldalt. Mobrog, AttaPoll, Surveytime az ami fizetett, ezekből kb. 13000 Ft jött össze. Ezeken felül még használok néhány ilyen oldalt pl.: JNT, TGM panel stb. de ezek elég rosszak. Tudtok javasolni olyat, ami nektek is bevált? Angol nyelvű is megteszi. Csak fizessen rendesen.

jan. 18. 14:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Bárki is bármit hazudik, nincsenek ilyenek.
jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Adunkavelemenyere.hu


Minden évben összejön 3-6000 forint emag utalványban

jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem fog "rendesen" fizetni, mert a véleményed szart sem ér, nyilván csak ilyen 0,0001 centeket, ennek fényében fizetnek.
jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Országos Panel
jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gogli mindig dob valami 30Ft play egyenleget, párnaponta jön ilyen párkérdéses marhaságokkal.
jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki pontozta le, de a MOP fizet, nyilván nem hatalmas összegeket, de nem átbaszás. Nem ez volt a kérdés? Én csak kérdőíveket töltök ki, de több pontot is lehet gyűjteni ha az ember bevállal telefonos/videós interjúkat vagy terméktesztelést. Normál bankszámlára lehet utaltatni, paypal sem kell.
jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Összeget nem akartál írni?
jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Milyen összeget? Nyilván ebből SEM lehet megélni. Nem emlékszem mikor utaltattam át utoljára, kb. 1 éve biztos nem váltottam be, és most tartok kb. 20 ezernél (kb. 13 ezer pont), de nem tudom ez hány kérdőívet takar, az utóbbi pár hónapban nagyon keveset töltöttem ki. Kérdőívenként nagyon változó mennyit ad, 50-250 körül, de sok olyan is van, hogy túl sok, az én paraméteremmel rendelkező személy töltötte már ki, ilyenkor kapok 1-10 pontot a teljes helyett a statisztikai adataim megadása után. Meg nyilván nem töltök ki minden kérdőívet. Van egy csomó profil adat is, különböző területek, amiket naprakészen kell tartani, hogy releváns kérdőíveket küldjenek, időnként figyelmeztet, hogy frissítsd valamelyiket.
jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Attapoll kb heti 800ft
jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!