Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen online kérdőíveket...

Milyen online kérdőíveket tudtok ajánlani, ami nem kamuzik, hanem rendesen fizet?

Figyelt kérdés
Még augusztusban kezdem el használni néhány kérdőíves oldalt. Mobrog, AttaPoll, Surveytime az ami fizetett, ezekből kb. 13000 Ft jött össze. Ezeken felül még használok néhány ilyen oldalt pl.: JNT, TGM panel stb. de ezek elég rosszak. Tudtok javasolni olyat, ami nektek is bevált? Angol nyelvű is megteszi. Csak fizessen rendesen.

jan. 18. 14:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyetlen valamirevaló javaslatot sem látok. Miért? Mert nincs.

Amiket írtok, mennyi idoő alatt jön össze, mennyi költséggel.

Vegyem csak az utolsót. Heti 800. Annyiért be sem kapcsolom a gépet.

jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
11-es: nem értelek. Az volt a kérdés, melyik online kérdőíves oldal nem kamu. NYILVÁNVALÓAN ezekből nem lehet normálisan keresni, megélni, nem is értem mire gondolsz. Te vagy a kérdező?
jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12. Nem, de a csak fizessen rendesenre a 800 forint/hét rendes?

Az én szótáramban a fizessen rendesen, az sokat.

jan. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A kérdésben a "nem kamuzik, hanem rendesen fizet" kifejezés számomra azt jelenti, hogy TÉNYLEG fizetnek. Amire te vagy kíváncsi, azt valahogy úgy kellett volna megfogalmaznia a kérdezőnek - ha arra kíváncsi - hogy nem kamuzik és "ebből meg lehet/fizetéskiegészítésnek használható/minimum x forintot össze lehet hozni havonta" stb.
jan. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
#10es vagyok. Kérdőívesekkel nem fogsz sosem sokat keresni nekem 289ember van az attapollba így kb heti 2ezer jön össze de a meghívásosakkal pl tap ami 3€ ad regi/minden ember utàn azzal már lehet szép összegeket összeszedni :)
jan. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

#11es telefonon mukodik es csak akkor ennyi ha nem hívsz meg embereket

Én heti 2ezret szedek ki belőle de ezt továbbfektetem így kijön egy elég szép összeg a végén és a határ a csillagos ég ✌️😉

jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
50%
de vannak miért ne lennének. mobrog,jtnpanel,marketagent pl. ezek mind kifizetnek és valósak!!
jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!