Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Luxusóra gyártásával majd a...

Luxusóra gyártásával majd a márka sikeressé tételével manapság kb. a lehetetlen kategória befutni?

Figyelt kérdés
Inkább csak elképzelés szinten érdekel. Ilyen piaci körülmények között van erre egy átlagos embernek egy minimális esélye? Egyáltalán milyen végzettségek azok, ami az óragyártáshoz legjobban illeszkednek? Nem gondolom, hogy egy sima "szervizeskedés" sokat osztana-szorozna.
febr. 1. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Esélytelen, se a tudásod se az eszközeid se a pénzed nincs meg hozzá, de ha még meg is lenne, akkor is nonameból ismerté tenni egy márkát egy ilyen kicsi, és egyre csökkenő piacon gyakorlatilag esélytelen, de ha sikerülne is generációkra lenne hozzá szükség.
febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Minden pénz és tudás kérdése. Hogyha nincs, akkor esélytelen.
febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudj kérdező, te láttál már belülről karórát?
febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Láttam, nem egyet. Nem tudom, a személyeskedés hogy jön ide amúgy. ..
febr. 1. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Vannak egyedi luxusórák, csak kevés a valóban sikeres.

Nagyon szép, minőségi, egyedi dolgot kell letenni, hogy lecsapjanak rá.

febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jacob&Co sem egy régi gyártó aztán mégis befutottak. És az első óráik nem is voltak luxus kategóriások. Szóval lehetőség mindig van csak kell pénz, jó ötletek meg ismeretség.
febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Pont Jacob-öt akartam felhozni a kérdésben (hogy azért van példa a viszonylag gyors sikerre), de tartottam tőle, hogy a sznobok nekem ugranak...


Órás körökben 3x kell átgondolni mit mond az ember... 😁

febr. 1. 21:06
 8/12 anonim ***** válasza:

7

Viszont ő előtte is felkapott ékszerész volt szóval nem a semmiből indult.

febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Felénk az ilyet bohócnak hívják.
febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lehetetlen, hisz a Rolexnek is sikerült.
febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!