Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Férfi támogatna és nem vár...

Férfi támogatna és nem vár cserébe semmit, igaz ez vagy valami átverés?

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi, hogy ő mindenképp szeretne egy nőt támogatni, mert neki ez örömöt jelent. Tettem kis egy posztot facebook csoportba ahol fiatal nők keresnek idősebb férfiakat. Akár a bankkártya adatait is megadná hogy vásároljak vele amikor csak szeretnék. Nem tűnik kamu profilnak, van róla jó pár kép. Nagyon meglepett ez, mert átverésnek tűnt az elején, de ez így elég furcsa.

Létezik ilyen?

Ha esetleg élek a "lehetőséggel" akkor milyen következmenyei lehetnek?



febr. 9. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tanuld meg: ingyen ebéd nem létezik. Olyan nincs, hogy nem kér cserébe semmit. Ha nem azonnal, akkor majd később fizetsz a "támogatásért".

Semmi ilyen "üzletbe" nem szabad belemenni, csak akkor, ha előre lefektetik a játékszabályokat. (És persze ha van gyomrod hozzá).

febr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kamu!
febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A "semmit se vár"-ban nem hiszek, az persze meglehet, hogy egy deréktól lefelé amputált ember, vagy egy aszexuális tényleg csak távolról űzött plátói szerelemre gondol, van azért ilyen is...
febr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Még párja is van és az ő elérhetőségét is megadta, hogy beszéljek vele és meggyőz, hogy a férfi megbízható😄

Egyébként köszönöm a válaszokat!

febr. 10. 00:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen. De a parjaval valo beszelgetes ebben az esetben biztos jele annak, hogy kamu.


De szoktam en is random embereket tamogatni mevrelenul ha ugy van. Nem csak az utcan. Karacsony tajekan kulonosen hajlamos vagyok ra ha latom hogy szukseguk van ra.

febr. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Prosti vagy. Értjük.
febr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Hogyne, persze.
febr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Ja, hogy "van párja" és beszélhetsz vele és majd "ő meggyőz, hogy tisztességesek a szándékai".


Jaj, Kérdező...


Figyi, Isten látja lelkemet: a világon semmit nem akarok tőled, ráadásul nő vagyok. De ha kellene, kb 30 percembe telne és legalább 4 olyan embert tudnék neked prezentálni, akivel beszélhetnél és meggyőzne, hogy ő a párom és én megbízható vagyok...


Ne légy ennyire naiv. Szerinted mégis mi a bánatért támogatna téged bárki is kizárólag a két szép szemedért? Mi abban a jó neki?

febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

" De ha kellene, kb 30 percembe telne és legalább 4 olyan embert tudnék neked prezentálni, akivel beszélhetnél és meggyőzne, hogy ő a párom és én megbízható vagyok..."

Azosztigen!

Az alvilágban dolgozol?

febr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

"Ne légy ennyire naiv. Szerinted mégis mi a bánatért támogatna téged bárki is kizárólag a két szép szemedért? Mi abban a jó neki?"

Nekem van ilyen jóbarátom, aki egyszer megkért, hogy hadd vegyen nekem valamit, mert szüksége van rá, ugyanazért, amit a Kérdező kiírt.

Nem kért semmit azóta sem.

febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!