Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Férfi támogatna és nem vár...

Férfi támogatna és nem vár cserébe semmit, igaz ez vagy valami átverés?

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi, hogy ő mindenképp szeretne egy nőt támogatni, mert neki ez örömöt jelent. Tettem kis egy posztot facebook csoportba ahol fiatal nők keresnek idősebb férfiakat. Akár a bankkártya adatait is megadná hogy vásároljak vele amikor csak szeretnék. Nem tűnik kamu profilnak, van róla jó pár kép. Nagyon meglepett ez, mert átverésnek tűnt az elején, de ez így elég furcsa.

Létezik ilyen?

Ha esetleg élek a "lehetőséggel" akkor milyen következmenyei lehetnek?



febr. 9. 22:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#10-es, baromi nagy különbség van a két eset között. Neked egy jóbarátod vett valamit. A kérdezőt egy random ismeretlen akarja "támogatni", akit a neten szedett össze...
febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Milyen facebook csoport az? Érdekelne. (Férfi vagyok.)
febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz is lehet akár, bár az, hogy "semmit" nem kér, tényleg fura. Én is szeretek támogatni fiatal nőket úgy, hogy szexuális dolgot nem kérek érte.
febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért fizetne valaki azért, hogy az asszonyon kívül te is idegesítsd?
febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy a rossz emoji miatt-e (az egy nevetős lenne számomra)

Innentől nekem is gyanús volt, ezt kívántam kifejezni a kommentben.

febr. 10. 17:52
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyilván prostiként meg kell "b/szódni", vagy így, vagy úgy. Ha nem is a klasszikus felállásban, de meg kell.

De csináld, nem te leszel az első és az utolsó sem. Ma már majdhogynem erény, ha valaki áruba bocsátja a testét. Nem leszel tőle különleges. Az igények majd jönnek, amikor már kellően rácsavarodsz a dologra.

febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!