Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a lakást szeretnél vásároln...

Ha a lakást szeretnél vásárolni mennyire jellemző az hogy ügynökhöz fordulsz?

Figyelt kérdés

febr. 12. 15:48
A kérdező szavazást indított:
soha nem fordulnék ügynökhöz
mindig ügynökkel intézem
nem vásároltam még lakást
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nagyon jo tapasztalatom van, 2 szazalekot fizettem anno az ugynoknek es tokeletes hazat talalt
febr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy életképtelen idióta aki nem tudja használni az ingatlan.com keresőjét vagy hirdetés feladó felületét (ami teljesen egyszerűen kezelhető...) emiatt nem fogok milliós nagyságrendet fizetni egy aluliskolázott "ügynöknek". Amikor meghirdettem az V. kerületi lakásomat, kiírtam hogy "Ingatlanreferensek segítségét nem kérem" annak ellenére napi szinten sikerült 1-2 analfabétának elmagyaráznom, hogy érdemes lenne az általános iskolába visszaülnie és gyakorolni az értő olvasás készségét.
febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1# az ügynökök a vevőktől is kérnek jutalékot?
febr. 12. 17:48
 4/11 A kérdező kommentje:

2# egyetértek. Csak kíváncsi vagyok mi indokolja az ő létüket. Mi visz rá valakit arra hogy ne az előadó lakás hirdetéseket böngészgesse hanem ügynököt bízzon meg?

Szerettem volna azt is felmérni hogy egyáltalán van-e nekik vevő bázisuk, vagy azt is csak hazudják.

febr. 12. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az isten.


#4: Elég sok indok lehet, de szerintem leginkább az a jövedelmi szint, amikor már belefér és a keresésre fordított időt termelékenyebben is tudja tölteni az illető.

febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5# Max 20-50 óra alatt millió felett elég kevesen keresnek.


Nem értem, mivel tudnak többet, mint egy értelmes ember, aki logikusan megtesz amit tud egy lakás felhajtásáért vagy eladásáért.

Persze az inkorrekt módszereket leszámítva.

febr. 13. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: Elméletben a hozzáértése lenne az, amit hozzátenne, meg a kapcsolati hálója. Nyilván ha ki lenne tisztítva az a szakma is. Az összegekkel meg nyilván túlzol.


#5

febr. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7# nyilván.

A 25 milliónak a 4%-a mennyi?

febr. 14. 10:49
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Csak kíváncsi vagyok mi indokolja az ő létüket"


Én ingatlan eladásnál látom minimális létjogosultságát a dolognak pl ha távolabbi helyen lévő ingatlanodat akarod eladni akkor ne kelljen minden komolytalan érdeklődő miatt több száz kilométert utazni, hogy 10 perc után megköszönje a lehetőséget...


Én pl: Keszthelyen lakok / tartózkodom és a 13. kerületi lakásomat árultam. A távolság miatt sokkal kézenfekvőbb volt ingatlanost mrgbízni a feladatra, mint naponta 6 órákat utazni (oda-vissza) azért hogy pár perc alatt megnézzék a lakást ingatlanturisták. Kb 20-an nézték meg mire konkrét ajánlat érkezett.

febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: Csakhogy nem azt a 20-50 órát fizeted meg önmagában. De mindegy is, nem én leszek aki egy hiéna szakmát véd a hozzánemértőktől. Utáld őket te is ignorálás helyett és kész
febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!