Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más járt már úgy a FOXPOST-tal...

Más járt már úgy a FOXPOST-tal, hogy összetörték a csomagját?

Figyelt kérdés

Én egy számítógépházat vettem HardverAprón FOXPOST automatába szállítással, de mikor kibontottam, hááát... A műanyag előlap alja ripityára törve, maga a fém ház meg a sarkain behorpadva, és teljesen eldeformálódva/ferdülve az egész, teljesen használhatatlan!

Ez 100%, hogy a FOXPOST miatt történt. Maga a doboz amiben volt, azon is látszanak a durva bánásmód jelei. A doboz ki is volt bélelve szaggatott újságpapírral minden oldalról. A durva, hogy egy ilyen gépház akkor se megy így szét, ha erőből földhöz vágják... Szerintem erre rápakoltak valami nehezet, vagy nem is tudom... A HardverAprós eladóval beszéltem, ő is járt már így, kért kártérítést, de nem adtak, mert szerintük nem volt megfelelően becsomagolva... Most én is bejelentettem nekik a panaszt, csatolt fotókkal, majd kiderül mi lesz... De akkor is, ennek akkor se szabadott volna így eldeformálódnia, ha földhöz vágják... Szóval valamit nagyon elszúrtak...



febr. 14. 21:08
 1/1 anonim válasza:

Foxpostnál nem, dpd-nél volt pont ilyenem.

Hasonlóan durván volt behorpadva egy DELL gép, pedig az nem vékony lemez.

Szerintem fotóval rakd fel nekik google értékeléssel, ha nem kártérítenek.

febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!