Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg az MVM elbírálj...

Mennyi idő míg az MVM elbírálja az online leadott részletfizetési kérelmet? Mindenki megkapja?

Figyelt kérdés
Gázról lenne szó, majd’ félmilliós számla, háromhavi részletet kértem. Mikor várhatok választ, és lehetséges hogy nem engedik?

febr. 16. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az anyámra használtál te ennyi gázt? Vagy nem fizettél 4 éve gázszámlát?


Írd már le, mert esküszöm kíváncsi vagyok :D. Fél milliós gázszámla nem egyik hónapról a másikra lesz.

márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert a gázszolgáltató hagyná, hogy négy évig ne fizessek gázszámlát…. Ostoba kérdés. Átalányos vagyok. Gázóra leolvasás volt, és 750 köbméterrel többet fogyasztottam a tavalyinàl. Hogy miért fogyasztottam többet, annak egészségügyi okai vannak. Tavaly vegyesen használtam a gázt, és tüzeltem is mellette. Idén gerincproblémák miatt, ezt nem tudtam megtenni. Így jött össze. Amúgy azóta kifizettem egyben.
márc. 9. 00:18
 3/4 A kérdező kommentje:
Még valami: egy hatalmas, kertes házban élek, és nem viselem el a hideget. Az irritáló és személyeskedő stílusod miatt ment a piros x.
márc. 9. 00:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Mér, mer meg mertem kérdezni? :D Bocs...
márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!