Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi bitcoin-od van?

Mennyi bitcoin-od van?

Figyelt kérdés
febr. 18. 11:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%
#20: Az, hogy van bitcoin-od. Ez eleve sátáni dolog, így ha van, akkor hülye vagy és a kérdés haszontalan. Ha meg nincs, akkor azért vagy hülye, így oda is jár a minusz XD
febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű hogy kamus különben nem adta volna el hatvankilencért mindet
febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
33%
8-as egy nagy kamu. 3 évvel ezelőtt az én kérdésem alatt meg azt írta hogy 8000 bitcoinja van amit bányászott otthon. De kb a lottót is félévente nyeri meg. Már nem tudom hány ilyen kérdést kiírt hogy ilyen meg olyan főnyereményt nyert meg mire költse?? Elég beteg, valószínűleg arra gerjed hogy számtalan ember könyörög neki privátban, gondolom azon élvezkedik és röhög.
febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem valamivel több mint 2 volt. 2019-ben kiszálltam belőle.


Igaz így 50 ezerből csináltam kb 5 milliót. De bánom... inkább sose kriptóztam volna.


Sajnos tipikus kisbefektető lelkületű vagyok. Nem annak örülök, hogy lett a semmiből 5 millióm. Hanem azon bánkódok hogy lehetett volna 50 millió most. Mert úgy érzem 45 milliót "vesztettem".

márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen de akkor meg mi értelme hogyha sose adjuk el mert mindig több lesz?

Egy éve januárban lett volna értelme beszállni akármennyivel is szálltál ki korábban.

márc. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!