Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekkora esély van rá, hogy az...

Mekkora esély van rá, hogy az Ethereum is egy olyan szinten lesz a közel vagy távolabbi jövőben mint a Bitcoin?

Figyelt kérdés

Befektetés céljából érdekel a témakör. Van 2 millió forintom, amit ebbe szándékotok fektetni, mert én látok benne jövőt. Ha elbukom, az már az én bajom, de mi van ha erősen megemelkedik az árfolyama.

Kérem olyanok írjanak, akiknek van rálátása a kriptovaluták világára.

Köszönöm.



febr. 3. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
17,3%
febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
17,29% és 17,31% között.
febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14,36%
febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha van erre a célra 2 milliód, akkor a kripto kereskedést javaslom a vásárolok ethert és várok 10 évet, míg felmegy "stratégia" helyett!
febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Ethereum ökoszisztéma, most nagyobb, mint a Bitcoin. Ha megtalálják a módját a gyorsabb és olcsóbb tranzakcióknak, akkor a BTC a második helyre kerül:)
febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Remélem beszálltál. Én a btc felezés után fél-háromnegyed éven belül 20 ezerig várom az eth-t.
febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már lebegtetik a dollár kamatemelést, akkor a kriptopiacon megint "take profit" lesz és akik akkoriban szállnak be, majd pisloghatnak.

De ne legyen igazam és szárnyaljon tovább minden...

febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ilyen 50 ezer dollárokra ne számíts ETH esetén. BTC ritka, sokkal sokkal kevesebb van belőle. ETH max 10-15K reális.
febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!