Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek több vinted...

Hogyan szerezzek több vinted vásárlót?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdtem feltölteni ruhákat és könyveket a vintedre, nevetségesen olcsón, értsd: Anno 30 ezer forintba került ruhát, amely tökéletes állapotú 2000 forintért, de eddig még csak egy ruhát vettek meg a 22 termékből. Mit tegyek, hogy megvegyék legalább egy részét? Jó lenne túladni rajtuk, meg legalább egy minimális pénzt keresni rajtuk.

febr. 21. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%

1. Add olcsóbban.

2. Csinálj jobb hírdetést.

3. Érj el több embert.

febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos a Vinted ilyen. Fiztett promócióval (pl szekrénybemutató, kiemelés) talán gyorsabban elmennek, habár én még nem próbáltam.
febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Engem amúgy nagyon nagyon kíváncsivá tettél.

Hány éves vagy, mi tanultál, mi a szakmád, mi a foglalkozásod ésatöbbi. Egyszerűen nem tudom elképzelni demográfiailag, hogy ki tesz fel egy ilyen kérdést, egy 14 éves tinilányon kívül.

febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem lutri. Nekem semmi különös nincs a hirdetéseimben, mégis sikerült már közel 200ezer forint értékben eladnom. Olcsón adom a cuccaim, de szerencsére sok kicsi sokra megy :)
febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
:) :) :) :) :)
febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi van lepontozók fáj hogy a négyes válaszoló sikeres eladó vagy mi ez a nagy lepontozás?
febr. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 a válasz nem hasznos.
febr. 22. 08:04
 8/12 anonim válasza:
56%
Lehet fizetett szekrény vagy termékhirdetést venni, nem olyan drága, és így több emberhez eljut. Bár én inkább csak drágább termékeknél élek ezzel a lehetőséggel, egy 500 Ft-os terméket nem fogok 1000 Ft-ért hirdetni.
febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 köszönöm, ki fogom próbálni a drágább ruháknál. Nyilván nálam is vannak nagyon olcsók, ilyen minimális összegekért is, azok közül már vettek. 🥰
febr. 23. 08:05
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Akkor visszajutottunk oda, hogy #1. De meglepő.
febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!