Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek jachtot meg...

Hogyan szerezzek jachtot meg egy nagy luxusvillát ha nem vagyok milliomos?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szeretnék. Meg igazi arany nagy ékszereket, órákat. Nem jó nekem ez az egyszerü élet. Igaz azért nem vagyok csóró, de én azt szeretném ha soha nem kéne többet dolgoznom , elmennék celebkedni és abból gyüjteném össze a lóvét. Szép vagyok, szexis meg minden. Össze fog jönni akkor nem?

nov. 23. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Sims, GTA meg hasonló játékok lehetőséget adnak erre, pár ezer forintért meg lehet őket venni, nem kell milliomosnak lenned.
nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én igazit akarok, most komolyan.
nov. 23. 10:38
 3/12 anonim válasza:
Ha ennyire szép vagy, akkor menj el prostinak vagy keres egy milliárdost, másképp nem megy. Próbálkozhatsz még a lottóval is, de az időigényes és nem biztos, hogy bejön. Esetleg, ha az eszed is megvan hozzá és az ismereted, akkor próbálkozhatsz egy cég alapításával, hátha bejön (de ez is időigényes...). Esetleg elmehetsz politikusnak is.
nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Attól még, hogy milliomos vagy, nem lesz sem menő hajód sem villád. Mi kell ahhoz, hgoy milliomos legyél? Töbmillió forint. Nekem jelenleg másfél milla van a számlámon és még 3-4 lekötve. Plusz 30 ingatlanban. Ha mindenemet pénzzé teszem, akkor is... egy yacht 3-400millióba kerül, ahogy egy villa is 200nál kezdődik.

Szóval a milliomos nem elég, te milliárdos akarsz lenni.


2. A celebkedésből ez nem fog összejönni. A magát pénzére verő Berki Krisztián is egy 9. kerületi panelban lakott. Namármost... én is itt lakom:D Fent olvashatod mennyib ekerül itt egy kisebb lakás:D Nem épp a villa kategória.


Szóval fel kéne adnod?

Korántsem.


Mit lehet tenni?

Tanulj, dolgozz, fektess be, tanulj, vállalkozz.

Azaz

1. Szerezz egy piacképes végzettséget, amivel el lehet indulni. Manapság jellemzően valami technológiával kapcsolatos ami neked kellhet, pl mérnök vagy programozás.

2. Kezdj el dolgozni egy cégnél ami jó lehetőségeket biztosít. itt nem csak a fizuról van szó, hanem a szakmai lehetőségekről is.

3. A szakmai munka és gyakorlat kapcsán kezdd el továbbfejleszteni magadat. Vannak dolgok amiket iskolában nem lehet megtanulni.

4. Az így befolyó jövedelmedet kezdd el befektetni. Itt is érdemes erősen kiképezni magadat, hogy mibe érdemes fektetni, hogy ne legyen bukta. Magasabb rizikó nagyobb hozamot is jelent, de nyilván el is bukhatod az egészet, szóval nem árt érteni hozzá.

5. A fentiekkel néhány év alatt összegyűjthetsz egy akkora tudásbeli és anyagi tőkét amivel elindíthatsz egy saját vállalkozást. Nyilvánvalóan em árt hozzá egy jó ötlet meg némi tehetség és persze kitartás. Ha a vállalkozás beröffen, légy ambíciózus és ne elégedj meg a kisvárosi terjedésnél.


A felsővezetők jelentős része jellemzően közepes eredményekkel végezte el az iskolákat. Nem a mindenből ötös tanulókból lesznek a nagmyenő vállalkozók. Ők inkább a tudomány terén viszik többre. Ez viszont arra mutat rá, hogy nem feltétlen kell a legokosabbnak lenned, elég ha elég okos vagy és emelltt inkáb brátermett, bátor, szívós.

nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
te, soha a budos eletben nem fogsz arra a szintre eljutni meg akkor se ha bankot rabolsz :)
nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért ne? Én vagyok a Berki csak csaj változatban(:
nov. 23. 12:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6, tehát panelban laksz, nagy a pofád, drogozol és kölcsön cuccokkal villogsz?

Hát ha te vagy Berki, akkor úgy lesz jachtod meg villád, mint neki volt. Sehogy.

nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fsms ***** válasza:
60%
belépsz a NER-be és az leszel.
nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
En elviszlek egy korre a balaton korul ha parszor lepippantasz, kuldj kepet
nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vedd meg ezt a jachtot: [link]


És ezt a luxusvillát: [link]

nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!