Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eleg indok arra, hogy soha...

Eleg indok arra, hogy soha tobbet ne vegyek kaparos sorsjegyet?

Figyelt kérdés

Vasaroltak kaparos sorsjegyet 25 ezer Ft ertekben es 2000 ft jott vissza!

Komolyan, total ki vagyok akadva..

Lattam Youtubon par olyan kaparo sorjegy videot, ahol kaparnak a szerencsevadaszok pl. Nagyon megtetszett. Ok sem nyernek mindig pluszban, de most teljesen ugy erzem,hogy ki vagyok egve.

Nagyon nem erre szmitottam, higy 25ezerbol csk 2000Ft jon vissza.

25000 nem keves penz nekem😢


febr. 22. 06:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem kevés pénz neked, akkor ne vegyél többet (ennyiért). Én néhány évente veszek egyet, eddig majdnem mindig vissza is nyertem az árát, mégsem jut eszembe még csak 5 ezerért sem venni. Ez nem pénzkereseti lehetőség, hanem játék.
febr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Azt jegyezd meg, hogy a szerencsejáték önkéntes adófizetés. Aki szerencsejátékokat játszik az szinte biztos, hogy minuszban van pénzügyileg, mivel arra költ, amire nem kéne. Én inkább olvasgatni szoktam, keresem a lehetőségeket, de nem játszom szerencsejátékot.
febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

En sem fogok mar.

Becsapas az egesz...

febr. 22. 07:11
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
eggyel több boldog ember:) ha nem szavazol a pedofideszre az további boldogságforrás lehet
febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmi becsapas nincs benne.
febr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért becsapás? Rá van írva a sorsjegyre, hogy mennyi a nyerési esély, amiből egyértelműen kiderül, hogy csak nagy szerencsével tudsz pluszban kijönni, de még a nulla is ritka...
febr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Anyukad és apukád nem testvérek véletlenül?
febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tanulópénz.

Van aki más karán, van aki a sajátján.... 🙂

febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

A kaparós sorsjegyeken kifizetett nyereményeket a játékosok dobják össze, így az elméleti legjobb kiszálló 0-ás.

Ha hozzáveszed, hogy a játékszervezőnek is meg kell élnie valamiből, valamint hogy a játékszervező tartalékot képez az el nem adott sorsjegyek miatt hiányzó nyereményalapra is, látszik, hogy csak bukni tudsz rajta.


Időről időre előfordulnak olyan esetek, amikor a rendszer egy hibáját kihasználva valaki nagyot tud szakítani, pl. mert a gyártásnál és forgalmazásnál nem egyenletesen osztották szét a nyerő szelvényeket, de alapvetően minél többet veszel ebből, annál többet buksz.

febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
25000 nem keves penz nekem. Mégis reményre költötted. Bejöhetett volna - de azért érdemes átfutni az összegeket és azok valószínűségét a sorsjegy hátoldalán... Én kb. 8ezerre számítottam volna a helyedben. Optimistán.
febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!