Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztonságos ez így?Csináltátok...

Biztonságos ez így?Csináltátok már?

Figyelt kérdés
Tehát kérdőívek kitöltésével lehet pénzt keresni.Ehhez kell egy Paypal fiók.Csinálta már valaki?Nem brenkó?

febr. 23. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Légyszi aki olvassa,és tudja a választ írja meg.Fontos lenne tudnom.Kösz
febr. 23. 15:34
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, szép álmokat
febr. 23. 21:08
 3/3 anonim válasza:
Igen, én kb 3 éve kezdtem, működik. De nem mindegy, melyik oldalra regisztrálsz. Én kb 12-t kipróbáltam, talán 4 volt elfogadható. És egyikkel sem gazdagodsz meg, ez max zsebpénz! Az órabér legjobb esetben sincs 1000.-ft, és a kérdőív hol jön, hol nem. Nem is mindig pénz, van pl utalvány negyedévente. Akkor jó, ha nem tudsz mit kezdeni az időddel, mikor valamire sokat vársz például. És a jobbak is változtatnak, épp most törlök 2 oldalt, ami eddig a legjobb volt. Ezért nem is ajánlok konkrét oldalt, ki tudja, milyen lesz holnapra.
márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!