Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Több kilónyi aprópénzzel...

Több kilónyi aprópénzzel mihez lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Több kilogrammnyi összegyűjtött aprópénz beváltását szeretném (főleg 10-20 forintosok). Hol lehet a legegyszerűbben beváltani, elkölteni? Postán, bankban van díja, úgy tudom. Tesco automatában egy életet igénybe venne, ha azzal szeretnék fizetni, mire ezeket bedobálom...

febr. 25. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Én mindig az önkiszolgáló kasszánál szoktam elfizetni. Ott nem is kell számolgatni, csak beleszórok egy marékkal, a többit meg a gép intézi.
febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Össze kell kötegelni és bankba bevinni de boltokban is örülnek neki
febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Hogy gyűlt össze több kiló? Tényleg kérdezem.

Én kisboltban szoktam megkérdezni, beváltják-e? Összegyűlik 2 marék a pénztárcába és beváltják. Tegyél Te is a pénztárcádba, aztán majd elfogy. Kezdd el holnap! Akár önkiszolgáló pénztárba, majd visszaadja, ha sokat dobtál bele.

febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A környékemen vannak kisebb boltok, akik örülnek, ha aprót viszek nekik. Volt, ahol egyszerre 8 ezer forintot váltottam be 200, 100, 50, 20, 10 címletekben. Mindig viszek magammal és "kínálgatom" a boltokban, hátha kell valakinek.
febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezer éve mindig volt 8-10.000 Ft apróm fölösbe egy teáscsészébe dobáltam bele, nem szerettem sosem az aprópénzt magammal vinni, aztán minden hónapban kiürítettem és levittem a boltba vagy hypermarketbe beváltani vagy bankba

De az az igazság, hogy a mai gazdasági helyzetben meg már örülnék annak ha csak az az apróm meglenne amit annak idején csak úgy dobáltam

Nagy címletű pénzzel fizetni mindig problémás mert előfordulhat az, hogy vagy véletlenül vagy szándékosan rosszul adnak vissza

Például diszkóban még 20 éve kifejezetten nézte egy két pultos ki az aki a legkészebb állapotban van aztán ha nagy címlettel fizettél a fele helyett a negyedét kaptad vissza

Lehetett persze reklamálni ha észrevettted egyből ment a sűrű bocsánatkérés meg a színészmunka, úgyhogy egy idő múlva már csak ezresekre váltottam fel összes pénzem amit magammal vittem bulizni így nem tudtak megrántani

febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!