Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoint tudok mozgatni...

Bitcoint tudok mozgatni tőzsdék közt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha az egyiken olcsóbban lehet megvenni, mint a másikon, akkor a másikon el tudom adni drágábban azt amit az "egyiken" vettem?

febr. 29. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Le vagy maradva par evvel... Ma mar ez az arbitrazs nem mukodik sajnos.
febr. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

1-es lehet, hogy inkább azt akarta mondani, hogy nem te találtad fel a spanyolviaszt. De ez mindegy is, nyilván nem.

Az meg értelmezhetetlen, hogy "ma már" nem működik. Már hogyne működne, csak az 1-es nem tudja mi az arbitrázs, hiába dobálózik a szóval.


Megvannak a veszélyei ennek, az egyik közülük, hogy a tranzakciós és adminisztrációs költségek elviszik a profitot, szóval jól nézd meg mit csinálsz és annak milyen költségei vannak.

febr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1# jól használta az arbitrázs kifejezést.
febr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jól használta, de utána meg azt mondta, hogy "nem működik". Tehát kb. tudja, hogy konkrétan mi az, de vagy nem érti a működését vagy fogalma sincs az egészről és csak beírt ide valamit.
febr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aránylag drága a bitcoin felé szóval azt is ki kell termelni. Lehetne lehet a kérdés csak a nyereség. Nem reménytelen csak valószínűleg van olyan amivel adott idő alatt adott tökével többet lehet keresni
febr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Légyszi a 4-es válaszomat is pontozzátok már le, ha már a 2-est sikerült 0-ra. Köszi!

Vagy esetleg klikkelgetés helyett megírhatnátok ide, hogy miért nincs igazam, vagy miért nem hasznos, amit írtam (jó, gondolom ez már túl nagy kérés, szóval csak klikkeljetek nyugodtan)

:D

febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
6 itt a többség troll a pontozásnak igazából nincs jelentősege. Jelenleg több a bitcoin ellenes mint a bitcoin párti ezért aki bitcoi pártiként ír a le lesz pontozvs
febr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es köszi, sejtem----engem nem érdekel a lepontozás, csak abból a szempontból, hogy elbizonytalaníthatja azt, akinek szántam, mintha hülyeséget írnék, hiszen senki nem ért egyet. Én teljesen bitcoin-semleges vagyok amúgy, csak tudom, hogy ez hogyan működik.
febr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!