Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A COVID alatt sunyi módon...

A COVID alatt sunyi módon lecsökkentett bolti és postai nyitvatartási időket miért nem állították vissza?

Figyelt kérdés

- Gondolom, így többet spórolnak.

- De akkor ezt miért nem tették már meg a COVID előtt?

- Úgy gondolkodhatnak a vezetők az ügyfelekről, hogy úgysem veszik észre?



márc. 3. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A postának már leáldozott, mindent online intéznek az emberek.

Egyébként meg ki a fene akar éjfélkor boltba menni? Ezen háborogsz? Nincs jobb dolgod? Ott is emberek dolgoznak, hadd menjenek már ők is aludni.

márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

9 Hat ha a mucsarocsogei kispostakat beleszamolod, akkor igen... de en irtam, hogy NAGYVAROSI. Megyeszekhelyen konkretan a google-on meg mindig fenn vannak a fotok az este 7ig tarto nyitvatartasokrol, amit du 5-re, majd este 6ra allitottak at a COVID alatt es azota is ugy van.

Engem mint vallalkozasi ugyek miatt rendszeresen postara jarot erint, tehat tudom mirol beszelek.

márc. 4. 01:20
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 posta volt, ebből kettőt másfél éve a megnövekedett rezsire hivatkozva ideiglenesen bezártak, majd tavasszal közölték, hogy bocsi, mégsem nyitjuk ki őket újra... Gondolom, emiatt volt egy kis létszámcsökkentés is, a forgalom pedig növekedett a megmaradt kettőnél.

A kovidkamu miatti boltzárból annyit vettem észre, hogy az Intersprar régen este 10-ig volt nyitva, ma már csak 9-ig, de a Lidl ugyanúgy este 9-ig, mint előtte.

márc. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 Allitolag mas postara atvezenyeltek a bezart postak dolgozoit... ha tenyleg munkaerohiany van, es a postanala az van, mert rendszeresen keresnek ezem a megyeszekhelyen postai ugyintezoket, akkor hiheto a sztori.
márc. 4. 01:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!