Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A müller árai mostanában...

A müller árai mostanában elfogadhatóbbak akció esetén?

Figyelt kérdés
Pár éve emlékszem kész rablás volt a Müller pl a dm-hez képest. Mostanra javult a helyzet? Látom nem írnak árakat az akciós újságokban csak százalékot a leárazásról, megéri betérni hozzájuk vagy mindenképp kerüljem?

márc. 16. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Passz. Én eléggé otthonosan mozgok mindhárom drogériában, s azt kell mondjam, hogy totál nincs rendszer az árakban. A Rossmannál vannak jó akciók, meg nagybevásárlásokra ott van a 10%-os kuponod. De, a dm-ben sok ugyanolyan cucc még ezzel együtt is alapból olcsóbb. Viszont a dm-ben nincsenek akciók, mert ugye ezt a pontgyűjtést ne nevezzük már annak, több tízezres költésből visszaad pár száz forintot - haha… Szóval van ami itt, van ami ott olcsóbb, de ha összevetem melyikben mennyit költök, akkor a rossmannál min. a dm dupláját.

Namost, a Müller kilóg a sorból, mert a másik kettőhöz képest giganagy kínálata van, olyan termékcsoportokkal - szeszesital, babaruha, játék, modellezés, irodaszer stb., ami a többiben nyomokban sincs. Rengeteg nasi és édesség van, amiket nem a kelet-európai piacra gyártottak (volt ugye pár éve az a botrány, hogy silányabb alapanyagokkal gyártják a nyugati édességeket nekünk), hanem ugyanazt árulják, mint a németeknél. Állati nagy a bioélelmiszer kínálata is, magyar kistermelői kaják is széles polcon sorakoznak, magyar tisztítószer márkából is több van, nekem pl.szuper, hogy felvették kínálatukba az egész CleanEco szériát, mert évek óta azt használom, csak eddig mindig rendelni kellett.

Szóval ha azt nézzük, hogy melyikbe megyek be legtöbbször, nem kérdés: a Müller a nyerő! És akkor ott vannak a termékcsoport-akciók, amik 20%-osak, illetve a 15%-os akciók, most csütörtökön is volt ilyen, amikor könyvek és piák kivételével kb.mindenből automatice vonják a kasszánál a 15-öt.

A kérdésed tehát megválaszolhatatlan, mert nem írtad meg, mit vásárolsz drogériákban, mi az anyagi helyzeted, ilyenek. Szerintem a Müller egyetlen hiányossága a házhozszállítás. Ha kizárólag pár tisztítószer, tisztálkodószer érdekel, maradj a bevált drogériádnál.

márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

KitKat Chunky

Tesco: 305 Ft, Müller: 195 Ft

Lindt tejcsokoládé 300 g

Tesco: 3859 Ft, Müller: 1890 Ft (igen, 2000 alatt!)

márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!