Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most akkor hány napod van...

Most akkor hány napod van átvenni a csomagot?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy csomagot valahonnan, amit packeta csomatpontra (egy üzletbe ahol át lehet venni csomagokat is) kértem személyes átvételre.

A hosszúhétvégén elutaztunk így nem tudtam elmenni a csomagért ami hétfőn jött meg. Az emailben ami jelezte hogy hétfőn megjött a csomag azt írja 7 munkanapom van átvenni a csomagot, szóval ha holnap elmegyek érte még simán jó vagyok.

A Packeta honlapján azt írja mindig 7 napod van átvenni csomagonton.

Most akkor 7 nap vagy 7 munkanap? Nem mindegy...mert ha simán 7 nap akkor lecsúsztam a csomagról, ha 7 munkanap akkor meg semmi gond.

Valakinek van tapasztalata?



márc. 17. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
7 nap de utolso nap elvileg kuldenek meg egy emailt, sot hosszabbithatsz akar 20 nappal is, csak be kell irni a nyomkovetobe a kodot.
márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 7 nap még istenes is. Nekem mikor Emag automatába rendeltem, adtak kemény 3 napot. Frankó volt, hogy csütörtök reggel elutaztam, erre csütörtök dél körül jön az üzenet, hogy elhelyezték az automatában és 2 napom van átvenni. Korábban mindig 4 nap volt, én meg csak szombat estére értem haza. A feleségemnek nem szólhattam, mert neki volt ajándék. Be is rágtam rendesen az Emagra.
márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

De akkor miért írja az emailben hogy 7 munkanap?

Myproteines rendelés egyébként.

Azóta nem kaptam semmi újabb emailt.

Na majd holnap kiderül ha a csomagpontra megyek, hogy ott lesz e vagy már nem...

márc. 17. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!