Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarorszagon mi szamit...

Magyarorszagon mi szamit 2024-ben jo fizetesnek? Mi az amibol 2 ember meg tud elni kenyelmesen? Nyaralas neha egy-egy etterem vagy mozi. Fiatal vagyok meg de sokaktol hallom hogy azon kell gondolkodni hogy mit vegyenek meg es mit ne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
márc. 17. 20:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Kérdés: félre is kell tenni (pl. lakásra vagy egyéb célra), vagy szabadon költhető az egész?


Ha nem kell, akkor 1M-ből ketten kényelmesen kijöttök.

márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
fejenként nettó legalább nettó 480 ezernek meg lenni.
márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk kettőnknek havi 1,9M nettónk van, hitelünk nincs, ebből kényelmesen megvagyunk.
márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Én nettó 1.6 milliót keresek és egyedül élek. Alapvetően mindenre telik, kivéve egy új lakást. Az nekem is csak álom ilyen 100m feletti árak mellett.
márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
1 miska/ fő
márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tenyleg olyan magasak az arak magyarorszagon hogy 1 millio/fo havonta? Eleg nehez magyarorszagon mar olyan munkat is talalni hallottak alapjan ahol 500 ezret megkapnak az emberek
márc. 17. 22:00
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Mi ketten vagyunk. Együtt kb 1,7 millió a nettónk. Hitelünk nincs sok, elég jól élünk, kb 800-at félre is tudunk tenni.
márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%
Ezért is kell Magyar Péter a hatalom élére.
márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Justinianus ***** válasza:
0%
Miért, Péter is megemeli, ahogy Klárika? :)
márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ. Nekem pl részmunkaidős junior állásom van (friss diplomás de nem pályakezdő vagyok) és kb 550k a nettóm. Teljes állásban nettó kb 720k lenne az alapbér. (25 alatti vagyok, de ugye csak áltagbérig van szja kedvezmény)


Szerintem ez nagyon jó. Főleg, hogy belátható időn belül ugrani is fog még jelentősen. Nagyjából havi 250-300k-t tervezek félretenni ebből, 200-at szánok az alap megélhetésre kényelmesen és 50-et az extrákra, pl utazás. Ez egyelőre terv csak, nem rég kezdtem dolgozni. Plusz van egy csomó egyéb juttatás, azokat igyekszem kihasználni, a bónuszokat meg egy az egyben félretenni.

márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!