Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Citizen Tsuyosa NJ0151-88M...

Citizen Tsuyosa NJ0151-88M mindennapi órának?

Figyelt kérdés

Milyen ez az óra? Vékony csuklóra (17cm) lenne, és mindennapi használatra, nem lenne kímélve, de még pont az az ár, amit talán nem sajnálnék annyira...


A másik amin gondolkodtam a Casio EFR-S108D-2AVUEF, mivel ezzel nem kellene szórakozni, ha lerakom és újra be kell állítani az időt, mivel elemes. Viszont ennek a szíját nagyon nem dicsérik, és azért lentebb van szerintem a Citizennél összességében, ha mindent nézek...


Mondjuk kinézetre a Casio jobban tetszik.



Ha esetleg van valakinek egyéb ötlete, azt elfogadom, mindenképp max 40-es átmérő érdekel, de inkább kevesebb. Kaucsuk vagy fémszíj. Az sem baj, ha inkább 50 ezer forinthoz van közelebb, mint a 100-hoz :D


Lehet ilyen ársávban tisztességes órát venni? Vagy érdemesebb lenne gyűjteni?


márc. 18. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok...

Tölem lehet fehér, sötét, de nem igazán tetszik világoskék számlapos férfi karóra.

S Citizen és a Casio nagyjából egy kategória, az automata miatt jóval drágább, viszont a Casio 100 méterig vízálló.

Nem tudom mi a gond a szíjjal. Ezek hasonló felépítésűek.

márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a tiffany számlap.
márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

"Lehet ilyen ársávban tisztességes órát venni? Vagy érdemesebb lenne gyűjteni?"


Hát ha csak ennyit engedhetsz meg magadnak akkor ennyit engedj meg magadnak. Akik százmilliós Patek órákat hordanak ők sem azért, mert 30 éven keresztül éheztek és túlóráztak érte, hogy végre megnézhessék mennyi az idő. Szóval nem, nem érdemes "spórolni".

márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ki beszélt itt Patekról? Megint megjöttek a begyöpösödött órakedvelő sznobok?
márc. 18. 17:21
 5/11 A kérdező kommentje:

Engem az marhára nem érdekel, hogy a számlapon pár betű eltér, és sokan ezért vagyonokat fizetnek. Örülök neki, ha ez boldoggá teszi őket és megengedhetik maguknak.


Nekem csak egy megbízható, normális kidolgozású masszív óra kell, ami kb. 10-15 évig elmegy, aztán ennyi.

márc. 18. 17:27
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

"Nekem csak egy megbízható, normális kidolgozású masszív óra kell, ami kb. 10-15 évig elmegy, aztán ennyi."


Egy 3000 forintos casio is elmegy 15 évig ehhez nem kell 100 000 kiadni, főleg nem egy ilyen ótvarért.

márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van annyiért is, de azok nem tetszenek. Pl. zafír sincs rajtuk.


Amúgy sorolj már pár dolgot, mi ótvar benne? Kíváncsi lennék rá, és legalább valami hasznosat is írnál, mert eddig a fellengzésen kívül mást nem nagyon tudtál produkálni.

márc. 18. 17:54
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem zöld Citizen Tsuyosa van, az óra kényelmes, ami nagyon nem tetszik, hogy nagyon kicsi és lapos a koronája, nagyon nehéz felhúzni. Ha minden nap hordod, akkor ez nyilván nem gond, mert automata. Egyébként ár/érték arányban kifejezetten jó vétel ebben integrált szíjas formában.
márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Egyébként én nekem ez inkább olyan jégkékes, mint tiffany. Nekem sem tetszik a tiffany szín, de ezen az órán nagyon, viszont szerintem a képek totál becsapósak, mert más óráknál látom, hogy két kép között óriási különbségek vannak tiffany esetében... Egy sötétkék lehet jobb lenne tényleg.


A korona infót köszönöm, azért ez nem elhanyagolható, mert van, hogy pár napig nem hordanám, és utálok időt/dátumot beállítani :D Bár egy egy darabos óraforgató még szerencsére nem olyan horribilis összeg.

márc. 18. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Dátumot az elemesben is állítani kell.
márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!