Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a mindennapi...

Meg lehet szokni a mindennapi fáradtságot?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e a kérdést, de arra lennék kíváncsi, hogy akik dolgoztok ti megszoktátok-e már, hogy mindig fáradtak vagytok vagy ezt nem lehet megszokni? Nemrég kezdtem el dolgozni az első munkahelyemen és néha olyan fáradt vagyok a korán keléstől, hogy majd elszédülök. Kávét nem ihatok mert koffein érzékeny vagyok, ugyanúgy az energia italtól is rosszul vagyok. :S Ti mit csináltok ez ellen, a kávén kívül? Van valami jó módszeretek? Meg fogom szokni egy idő után és nem leszek ilyen hulla?

Köszi. :)


2011. máj. 17. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzá fogsz szokni, tuti. Persze, nem napok, hónapok alatt.

A tea talán segítene.

2011. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos szinten hozzzá lehet szokni. Megszeretni viszont sohasem. Gimis korom óta fél 6-kor kelek, aztán 1 óra busz a suliba. Most egyetemen dettó. Délután buszon hazafelé 1 óra alvás. Ez rengeteget segít. Nyáron pihenek. 1 hónap diákmeló, de csak 6 órában 8 órás keléssel, 2 hónap pihenés. Muszáj.
2011. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha este idõben lefekszel aludni, talàn sikerül a fàradtsàgot legyõznöd.
2011. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából minden nap max 10kor lefekszem aludni, szóval nem fekszem olyan későn. De én is utazom oda vissza minden nap Budapestre, és elég messze lakom tőle, így lehet, hogy ez is nagyban hozzájárul a kimerültséghez. :S
2011. máj. 17. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ingázós korszakom, és nagyon nem szerettem. Az sokat segített amikor utazás alatt meg volt a megfelelő szórakozásom. Zene hallgatás, játszani psp-n, film nézés, stb.
2011. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!