Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterás eladó Foxposttal...

Vaterás eladó Foxposttal küldi a terméket. Kapok róla értesítést, vagy ő kapja meg a kódot, amivel átvehetem?

Figyelt kérdés
Bocsánat az értetlenkedésért, ez az első foxpostos kalandom. Először egy másik csomagküldővel akarta küldeni, de kétszer is sikertelenül próbálta megrendelni a kódot, mert lefagyott a rendszer. Kérdezte, kaptam-e értesítést a rendelésről. Honnan kellett volna kapnom? Második körben a Foxpostot javasolta. Az appot letöltöttem, bár nem sok jót olvastam róla.

márc. 20. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell app sem. Meg kell adni a telfonszamodat es e-mail cimedet, a foxpost ezeken keresztul fog ertesiteni amikor a csomagodat feladtak, illetve megerkezett. Az e-mailben lesz egy kod (meg QR-kod is), amivel az automatanal ki tudod nyitni a rekeszt.
márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A számomat nem írtam meg az eladónak, bár a rendelési értesítőben megkapta emailben.
márc. 20. 08:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez eléggé csalásnak hangzik
márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Foxpost sem jött össze. :) Nem volt elég szabad rekesz, ami meg kinyílt, abba nem fért be a csomag. Közben kifutott az időből, az ajtó bezárult, én meg megkaptam az értesítőt, hogy elindult felém a küldemény. Maradt az MPL.
márc. 20. 09:37
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem csukódik be magától az ajtó
márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kamu.

Az automata kinyitja FIZETÉS után az ajtót, te pedig megteheted (mint feladó), hogy visszacsukod és megmondod az automatának, hogy nem jó a méret. Akkor ő sztornózza a rendelést, visszaadja azonnal a pénzt és választhatsz másik méretet.

márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kamu, szimplán nem ért hozzá. Nyugdíjas néniről van szó. Szégyellte a dolgot és mondta, hogy postázza inkább. Előbb jött értesítő, hogy már feladta. De legalább most már képben vagy a Foxpost átvétellel, ha máskor sor kerülne rá. Köszi mindenkinek.
márc. 20. 11:14
 8/10 A kérdező kommentje:
*vagyok
márc. 20. 11:15
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Nem csukódik be magától az ajtó... ilyen egyszerűen nincs...
márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elég balfék eladót sikerült kifognod. Remélem, a megfelelő értékelésről is gondoskodtál, mert valszeg nem először és nem utoljára játszotta ezt el. Nem feltételezném részéről a rossz szándékot, de hogy a Packeta és Foxpost használata is meghaladta a képességeit, az elég röhejes. Nem mellesleg veled cseszett ki a szerencsétlen, mert az MPL gondolom jóval drágább volt.
márc. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!