Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15-35 ezer forint miatt a...

K.t.0212 kérdése:

15-35 ezer forint miatt a rendőrség csinál valamit?

Figyelt kérdés
“Eladtam” a szomszédomnak októberben a régi telefonomat 35 ezer forintért, de akkor nem írtunk semmilyen szerződést mert bíztam benne. Jószívű, megértő és elnéző vagyok így mindig jött a kifogásokkal hogy “nem kapott pénzt” “nincs most pénze mert számlát fizetett be” stb. Most március közepén jutottam sajnos csak odáig hogy kinyomtattam egy adás-vételi szerződést amit alá akarok íratni vele. Mivel kifizetett eddig 15 ezer forintot és bele is raktam a szerződésbe hogy annyit ki fizetett, a maradék 20 ezer forint viszont még fenáll és úgy csináltam a szerződést hogy március végéig kell kifizetnie. Ha pl beadom a rendőrségre a papírt amit ő is alá irt akkor tudnak valamit vele kezdeni? 20 ezer forint miatt gondolom csak “valami” bírságot vagy hasonlót kap e? Valamint ha nem írja alá akkor mit tudnék tenni? (Tudom hülye voltam amiért nem írtam szerződést, nem kell a komment szekcióba ilyeneket és hasonlókat írni mert tanultam a hibámból) csak segítséget kérek hogy mit tudnék tenni ha nem írja valamint ha alá írja a papírt és ő kapna e ezért valamit?

márc. 21. 11:25
1 2
 11/11 Senior Séf ***** válasza:
Mifelénk ezt tanulópénznek hívják.
márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!