Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha veszek otp, vagy mol...

Ha veszek otp, vagy mol reszvenyt pl 500ezert ft ertekben, akkor valoban kapok osztalekot?

Figyelt kérdés
Hogyan mukodik az osztalek kifizetese?
márc. 28. 06:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%

Osztom a 10-es véleményét. Ennyire fogalmatlanul nem érdemes.


Vagy csak akkor ha hajlandó vagy több évig parkoltatni benne a pénzed, ha esetleg az árfolyam leesik, és csak 3-5-10 év múlva mászik vissza úgy hogy profitábilisan el tudd adni.

márc. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%
mit akarsz te részvényekkel? honnan jött a gondolat? kocsmában hallottad?
márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%

@11:02


Szerintem TikTok-ról.


Onnan szoktak olyanok jönni, akik teljesen fogalmatlanul akarnak mindenféle trending részvénybe mazsolázgatni.

márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Ha olyan okosnak hiszitek magatokat, miert nem segitetek? Miert kell a masikat " megalazni " ? 😂

Biztos nem vagytok sikeres emberek. Tutira nem...

Egy sikeres ember alapbol segit, nem minosit ilyen csunyan..

Halal szanalmasak vagytok 😀

márc. 28. 11:31
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
nicsak kibeszél
márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%

Nem, kérdező, itt csak meg akarnak védeni a nyilvánvaló kudarctól.

Tudod, okos ember előbb tájékozódik, mielőtt belevág valamibe. Te nyilvánvalóan semmit nem tudsz a tőzsdéről, ami nem baj, mert nem születik bele az ember, de legalább keress utána és gyere tisztába az alap dolgokkal, mielőtt ténylegesen részvényt veszel, mert egyébként kegyetlenül meg fogod szívni!


A tőzsde kockázatos befektetés, még akkor is, ha csak bluechip részvényeket veszel és évekig parkoltatod. Arról nem is beszélve, hogy csak olyan pénzt szabad tőzsdébe fektetni, amit nélkülözni tudsz hosszabb távra és aminek akár a teljes elvesztése sem taszít anyagi problémákba. Nomeg a befektetéseket diverzifikálni kell, tehát soha nem szabad a teljes megtakarítást részvénybe fektetni.

márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
Hogy érdemes-e most venni? Azt majd csak a jövő dönti el. Ha be akarsz szállni akkor vegyél most. Egy részvény hosszú távú befektetés.
márc. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a te analógiàd alapjàn te is egy sikertelen ember vagy, nem?
márc. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ezzel pont rajtad próbàlunk segíteni, hogy le akarunk beszélni róla hogy hozzàértés nélkül hasraütésre trending egyedi részvényeket vàsàrolgass.
márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

En miert lennek sikertelen ember, az osstes lenzem allampapirokban van, premium allampapir, iden gyonyoru kamarokat kapok ra, tobb mint 25 milliom csucsul allampapirban.

Es most is olyan penzt tettem volna reszvenybe, pl 500ezer ft-ot gondoltam, ami tutira nem fog kelleni 5 ev mulva sem.

Ahogyan az a sok millio sem kell 🙏🏻 es hagyom allampaprban, jovo kozepeig biztosan. De nem kell elhinni amiket irok, mibdenki szt hisz el amit akar,. De , nem erzem magam sikertelennek.


Az a kerdes, h lattam hogy az otp reszveny 16600 ft es most esno fog, vagy tovabb novekszik?

Aki ebben jartas az biztos tud ra valaszolni.

Sosem vettem meg reszvenyt az biztos.

De azert ennyire lehurrogni barkit is h pl kocsmaban hallottam, vagy a tiktokon... egyik helyrol sem.

Budapest ertektozsden ha felmennek oda, ott nem lehet felvilagisitast kapni?

márc. 28. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!