Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foxpost feladásnál ilyenkor...

Foxpost feladásnál ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok egy nagy foxpostos feladó, de a vintides csomagomat megkíséreltem feladni ott, hát el is rontottam :D. Na tehát az történt hogy M-es csomag méretet választottam, de az óriási volt a csomagomnak, ezért átváltottam S-re, eddig nem is lenne semmi probléma, csak a nagy eszemmel a csomagomat bent hagytam az előzőleg kiválasztott M-es szekrényben. Na ilyenkor mi a teendő? Esetleg valaki még járt így?

A válaszokat előre is köszönöm!! :)



ápr. 6. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Az szép volt.

Tehát betetted egy M-es fakkba - becsuktad a rekeszt beírtad a feladó és a címzett adatait mejd becsuktad.

Aztán sztornóztad - kinyílt a rekesz - beütötted az adatokat megint - kinyílt a S fiók aztán becsuktad a rekeszt üresen?

ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :D

Vintedes csomag volt, tehát csak kódot kellett beírnom, de igen, beütöttem a kódot, kinyílt az m-es rekesz, aztán én nagy ügyes beletettem a csomagot, becsuktam, aztán mentem rá, hogy méret módosítás, aztán kinyílt az s-es. Ekkor jöttem rá hogy hülyeséget csináltam, becsuktam az s-es rekeszt és rányomtam hogy mégse vagy visszavonás pontosan nem tudom már, és visszadobott a kezdőképernyőre.

ápr. 6. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Na akkor jó mert a kód alapján tudni fogják a számod vagy az email-címed amin elérnek és hogy a csomag a rekeszben hova megy.

Hétfőn reggel azért próbáld meg felhívni azért a foxpost infóvonalat és a bankkártyás tranzakciószám alapján érdeklődj de mivel az első műveletnél az M-es rekesz már megkapta a kódot és az S-es meg nem kapott új infót így nem rontottál elnl semmit.

Szerintem.

ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem akkor nagy hülyeséget nem csináltam. Minden esetre köszi a választ!
ápr. 6. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs mit, már le is pontoztak érte :D
ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!