Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mivan? (Több infó lent)

Ilyenkor mivan? (Több infó lent)

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok hülye de pár napja rendeltem pár cuccot egy oldalról. Szállításra packettát választottam hogy egy megadott csomagpontra vigye a csomagot mivel nem vagyok sokat otthon nem tudnám átvenni ha jön a futár.

Miután leadtam a rendelést akkor vettem észre hogy a fizetési cím és a szállítási cím is a lakásom.


Ha packettás csomagpontra kértem akkor a szállítási címnek nem annak kéne lennie?



ápr. 8. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem teljesen jó a rendszerük. Hívd fel a boltot vagy írj nekik, hogy egyeztetni szeretnél.
ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De igen,majd felveszik veled a kapcsolatot vagy cím alapján a közelebbi automatába rakják.
ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!