Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezhet bármilyen olyan hely...

Létezhet bármilyen olyan hely az interneten ahol adnak kölcsön kriptovalutàt fedezet nélkül, vagy ilyen nem létezik?

Figyelt kérdés
Vagy akár magánszemélyt hogy lehet érdemes keresni? Ki tanultam ezt az egészet, nagyon sok pénzt tudnék csinálni csak nincs tőkém sajnos. Természetesen az illetőnek jóval többet adnék vissza 3-szor annyit vagy amiben megállapodunk. Akár szerződéssel ügyvéddel ennyire biztos vagyok a dolgomban. Természetesen mielőtt jönnek a rosszindulatú emberek nem nem azért írok ide hogy itt valaki adjon. Tényleg érdekel hogy létezik bármilyen olyan cég ami adna fedezet nélkül mondjuk 1 bitcoin akár nagyon magas kamatra? Vagy van olyan oldal ahol magánszemélyekkel lehet ilyesmit üzletelni?? Sajnos tényleg nincs semmi tőkém mostanában jól megvert a sors, ha van isten annak nem én vagyok a kedvence. De a kriptovaluta tudásomban tényleg ennyire biztos vagyok.

ápr. 20. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
A helyi uzsorásnál próbálkozz, náluk szokott létezni ez a konstrukció.
ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem ismerek ilyet.
ápr. 20. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha valóban úgy tudsz, ahogy itt beállítod, akkor nem kell kölcsön, mert pár ezer forinttal is el tudsz indulni.


Senki nem fog neked adni egy bitcoint ajándékba.

ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Provident
ápr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Te tényleg azt várod, hogy valaki fedezet (és bármilyen kézzel fogható eredmény) nélkül behajthatatlanul hozzád vágjon 24 millió forintot egy ködös ígéretre? :D :D :D
ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
El kéne okvasni a leírást is, mi az hogy behajtatlanul??
ápr. 20. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Ha nincs fedezet, akkor hogy hajtja be rajtad az adósságodat bárki, ha mégse működik a tuti terved?!
ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hintalow ***** válasza:
78%

De bakker az makodt el, hogy a "szerződèssel ügyvèddel" elgondolás mögött mi van ha lèket kap a sz@rtartály?

Mert szèp hangzatos szavak ezek, de polgári peres úton kell èrvènyesìteni valamit, akkor mid van? Vagyontárgy? Stabil jól fizető bejelentett állás? Mit tudok elvenni tőled ha elszórod a pènzem? 😀

ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!