Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera le akar húzni, mit tegyet?

Transzvagyoklol kérdése:

Vatera le akar húzni, mit tegyet?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt feltettem az airsoftom, ott elore kellett feltenni pénzt (100 ft) és a hirdetés ára kb 14 ft. Újra meg újra feltettem amíg valaki "meg nem vette". Ekkor kaptam plusz költséget, kb 4500 ft tartozasom lett, amit azert kaptam mert sikeresen eladtam az airsoftot. De kerestem az emberem es nem valaszolt, irtam emailt hivtam telefonon de semmi. Így ezt úgy vettem hogy mégse veszi meg. A tartozásom meg folyamatosan egyre tobb lesz mert nem fizetem be.

Mit tegyek? Mem érzem fairnek befizetni azt a (már) 6800at mert átvertek.


ápr. 21. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Írj az ügyfélszolgálatnak, hogy nem történt meg az adásvétel, töröljék a 4500 forintot.
ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkor kaptam plusz költséget, kb 4500 ft tartozasom lett, amit azert kaptam mert sikeresen eladtam az airsoftot."


Nem, ezt nem akkor kaptad, hanem az eladás után 30 nappal. Ha egy nappal a 30 nap lejárta előtt készítettél volna egy értékelést, miszerint "az üzlet nem jött létre, mert a vevő nem jelentkezett", nem kellene kifizetned.


Ezt az információt elfogadtad, amikor regisztráltál, s amikor hirdettél a vaterán. Sőt, az értékelések menüpontban is ott virított 30 napig. Sőt, ma is, amennyiben nem telt még el az eladástól számított 90 nap.


Két dolgot tehetsz, az egyik, hogy befizeted, a másik, hogy nem, s akkor majd egyszer megjelenik egy behajtócég, amelyik sokkal többet kér, majd a végrehajtó, amelyik viszi a jelenlegi tartozásod sokszorosát...

ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt:


[link]


"Figyelem! Amennyiben eladóként egy aukció zárulásától számított 30 nap alatt nem készíted el értékelésedet, úgy a Vatera jogosult a 30. napot követő naptól a tranzakciót sikeresnek tekinteni!"

ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
aszf-et nem csak lekattintani kellene, hanem elolvasni és megérteni. Akkori megspórolt 10 perced most évekkel később 6800Ft-ba fáj.
ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Sikertelennek kellett volna lezárni a tranzakciót. Most könyöröghetsz nekik és vagy elengedik, vagy nem.
ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!