Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ha van 60000 forint...

Mi van ha van 60000 forint tartozásom valamelyik távközlési vállalatnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az van, hogy tartozok az egyik mobiltelefon hálózatnak. Egy éve vettem tőllük mobil internetet 2 év hűség nyilatkozattal és nem fizettem vagy 7 hónapja egy forintot sem. A számlák jöttek de gondoltam nem lesz belőle semmi csak maximum fekete listára tesz az adott hálózat. Erre kaptam egy levelet egy behajtó társaságtól, hogyha nem fizetem ki 4 napon belül akkor égzéssel fekete listára kerülök az összes hálózaton ami nem is loenne baj mert egy sim kártyát bárkivel megvetethetek XD. Meg még: -Hogy tudnák rajtam behajtani a pénzt? Nekem nincs semmim csak a szüleimnek

-Nem-e lehet leűlni ezt valahogyan? Ha igen, hogy nézne ez ki? (állami börtön vagy valami más ahol nincs a börtöntársaktól szemétkezés stb...)

-Vagy valami kiskapu amivel nem kell fizetnem semmit? (A fekete lista az nem érdekel.)


2010. okt. 27. 19:14
1 2 3 4
 1/36 bumbi02 ***** válasza:
85%

ahhoz kell azé pofa hogy 7 hónapig b*ssz be fizetni a telefonszámlát hogy hátha nem lesz majd belőle baj.. jah.. egy sim kártyát bárkivel megvetethetsz, csak ezek után hogy a SAJÁT számládat nem fizetted, más nem fog a saját nevére venni téged.. én se teném.. nincsen kiskapu amivel nem kell fizetned semmit.. mégis hogy képzelted.. nem fizetsz és csak annyi h fekete listára tesznek? szerintem beperelhetnek, (talán szerződésszegés..) kártérités+ perköltséget állnod kell (tehát ha jól jársz akkor csak a 7 hónapi telszámlád és a perköltségei, ha szarul akkor még kérnek több kártéritést..)

de gratulálok a szüleidnek hogy ilyen jó gyermekük van.. helyükbe kapnál két nagy atyai pofont és mehetnél ledolgozni azt a 7 hónapnyi telefonszámlát..

2010. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nincs semmid (se munkahelyed, se bármi a neveden), majd lesz egy pár év múlva. Addig a 60000Ft-ból 600ezer lesz, és csak gyűlik, gyűlik. A fizetésedből letilthatnak 33%-ot, ha másképp nem, majd úgy letelik egyszercsak. Elsumákolni nem tudod, elévülni nem fog.
2010. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
100%
Nem gond, hogy nincs a neveden semmi. Varrják majd rá szépen a kamatot. Felhalmozódis és adó módjára hajtják be.
2010. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

A jövedelmedből letilthatják. Végrehajtást indíthatnak ellened, amit ha adott időintervallumon belül ismételnek el se fog évülni soha. Majd fizetheted a több éves kamatokat, a végrehajtási költséget...

Ehelyett inkább írj egy kérvényt hogy részletekben szeretnéd kifizetni-10 ből 9szer megengedik.

2010. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
100%
Mellesleg meg az ilyen embert felrúgnám. Pl készítek egy bútort veszek neki anyagot 150ezerért és kéthónapot dolgozok , aztán közli, hogy nem fizet. Azért a k..va anyádat.
2010. okt. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Hát én ki tudom fizetni egybe ha kell csak nem akarom. Nem lehet valahogy pár hónappal leülni? Ott úgy is kapok kaját meg minden, csak nem jöhetek ki. Ez bűncselekmény én a börtönt választom. Most úgy sincs munkám. Aszongya állítólag ha lopsz akkor az 1000 forint per nap. Az csak két hónap annyit én is kibírok odabent viszek könyveket és olvasgatok.
2010. okt. 27. 19:59
 7/36 anonim válasza:
100%
Az nem fog zavarni a későbbiekben, hogy priuszos leszel?
2010. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 bumbi02 ***** válasza:
100%

remélem kamu kérdés.. h ha nem akkor hülye vagy már bocsi..


ha kitudnád fizetni akkor miért nem teszed?? ennyi eszed van.. sokaknak - köztük nekünk is - rangsorolni kell a számláit hogy melyiket mikor küldétk meddig fizetheti be, melyiket tudja elhalasztani.. te meg itt csak heccből nem fizeted be..grat.

2010. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Húha lehet, hogy ki kéne fizetni. De önként megnnékbe a börtönbe akkor is lenne utána priuszom?
2010. okt. 27. 20:23
 10/36 bumbi02 ***** válasza:
100%
lenne..
2010. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!