Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ha van 60000 forint...

Mi van ha van 60000 forint tartozásom valamelyik távközlési vállalatnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az van, hogy tartozok az egyik mobiltelefon hálózatnak. Egy éve vettem tőllük mobil internetet 2 év hűség nyilatkozattal és nem fizettem vagy 7 hónapja egy forintot sem. A számlák jöttek de gondoltam nem lesz belőle semmi csak maximum fekete listára tesz az adott hálózat. Erre kaptam egy levelet egy behajtó társaságtól, hogyha nem fizetem ki 4 napon belül akkor égzéssel fekete listára kerülök az összes hálózaton ami nem is loenne baj mert egy sim kártyát bárkivel megvetethetek XD. Meg még: -Hogy tudnák rajtam behajtani a pénzt? Nekem nincs semmim csak a szüleimnek

-Nem-e lehet leűlni ezt valahogyan? Ha igen, hogy nézne ez ki? (állami börtön vagy valami más ahol nincs a börtöntársaktól szemétkezés stb...)

-Vagy valami kiskapu amivel nem kell fizetnem semmit? (A fekete lista az nem érdekel.)


2010. okt. 27. 19:14
1 2 3 4
 21/36 bumbi02 ***** válasza:
kamu kérdés.
2010. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
pedig nem
2010. okt. 27. 22:04
 23/36 anonim ***** válasza:

Hát a börtönről hiába álmodozol, ez egyszerű polgári jogi tartozás, nem lehet leülni.

Az lesz, hogy majd kiadják behajtócégnek, ami állandóan zaklatni fog telefonon, meg hozzácsapja a munkadíját, aztán majd jön a végrehajtó, ami szintén hozzácsapja a munkadíját, aztán ez az egész addig nő a késedelmi kamatokkal, amíg nem tudnak valamit foglalni, vagy letiltani.

De egyébként a bejelentett lakcímedről ingóságokat is foglalhatnak. Ha ez apádék háza, nos, az ő cuccaikat is simán le fogják foglalni a tartozásod fejében, hacsak nem tudnak névre szóló számlát mutatni arról, hogy az az övék.

2010. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az alap végrehajtási költség 25e,amire jön még a behajtandó összeg x százaléka, az eredeti tartozás kamata...Ne fizesd be, így akár a tízszeresére is nőhet az összeg.Meg is érdemled.
2010. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nagy az isten állatkertje....

De , hogy nem fogja a szolgáltató a nyakadon hagyni az tuti..Naponta nem egy és nem kettő ilyen üggyel találkozok aki probálkozik.Nálunk nem maradnak adósok az ilyen emberek mint a kérdező.Az csak tévhit , hogy nincs semmid és nem tudnak mit kezdeni veled......!

2010. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Javaslom hogy ezt a kérdést jelöljük a hét kérdésének :D


1 Mi a búbánós ge*cinek veszel mobilnetet ha nem akarod kifizetni? Egyáltalán hogy állsz az élethez ember?


2 Számlát be kell fizetni, vagy ha nem akkor ne is vedd meg vagy ne is használd.


3 Látom érdekel a börtön..majd meglátjuk akkor is így fogsz-e majd XD-zni, amikor 3-4 szőrös Gypsy fenékbe tol a heti egyszeri zuhanyzás alatt.


4 Ha börtönbe mész, soha az életbe nem lesz munkád, mert még a kukás autó sofőrnek is kell erkölcsi bizonyítvány...


5 Ha apád lennék, és ez valóban igaz lenne, már valószínűleg a gerinced ketté törtem volna, és az lenne a legnagyobb gondod hogy a pelenkába szarj...


6 A börtönben az ilyen XD-s srácokat reggelire megeszik, ha fiatal korú vagy mész a fiatalok börtönébe, ott meg a hozzád hasonló korú srácok nő hiányában rá fanyarodnak a saját nemükre Kocsog?.


7 Jobb ha kifizeted, mert 60 ból nagyon gyorsan lesz 600 és még gyorsabban rá mehet a családi vagyon.


8 Megérdemelnél egy kiadós Box-ot!

2010. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Má befizettem az első részletet. Ja igen és az összes engem megnevelni vágyó IGAZSÁG BAJNOKAINAK csak annyit üzenek, hogy valószínűleg nekik nincs művészi érzelmeik és nem tudják hogyan kell leélni ezt a szép életet úgy, hogy az tényleg élet legyen. Én 24 vagyok és már sokhelyütt voltam a világban és még leszek ha a gatyám is rá megy nem érdekel ha húsz év múlva a nyugati aluljáróban lesz egy négyzetméterem. Ja és még XD??? Mi? Áruljátok már el nekem hogyan írjak érzelmeket betűkbe úgy, hogy mindenki meg értse mire is gondolok? Börtönben még nem is voltam oda is el kell menni egyszer. Ti pedig szépen leélitek unalmas kis életeteket : reggel 6kor felkeltek elmentek a munkába szépet 8-10 órákat végigrobotoltok és hazamentek (jobb esetben van családotokhoz) és egy kis szobában ücsörögtök míg le nem megy a nap és majd holnap újrakezdődik az egész elölről, majd egyszer 45-60 évesen eljuttok valami szép tengerparti szigetre és ott fogtok rádöbbenni, hogy azok az idők már rég elmúltak amikor ezt tényleg úgy élveztétek volna. Bezzeg a gyakori kérdések.hun anno volt egy sunyi kis aki már volt olyan helyen el is vert 1600 eurót 1 hét alatt ebből 600-at nőkre. XD Ja, hogy ne érezzétek rosszul magatokat őszíntén ezt az egészet azért nem csak magamnak köszönhetem, hanem voltak nekem kedves rokonaim akik segítettek rajtam. És elnézést is kérek most az igazság bajnokaitól mert belázadtam de egy kicsit felbosszantottatok azzal, hogy bizony ti nemtetszéseteket mutatjátok ki irántam mert nektek olyan rossz lehet. Én ezt nagyon tudom sajnálni és remélem szép tartalmas életetek lesz. BÉKE/PEACE
2010. okt. 28. 16:25
 28/36 bumbi02 ***** válasza:

IGAZSÁG BAJNOKAINAK csak annyit üzenek, hogy valószínűleg nekik nincs művészi érzelmeik és nem tudják hogyan kell leélni ezt a szép életet úgy, hogy az tényleg élet legyen.


veled gondok vannak, sztem kb egy elkényeztetett gazdag gyerek lehetsz, aki a müvészi érzelmeire vonatkozik hogy miért csinál baromságokat..


én eléggé szabadon élek, és nevezhetem az életemet életnek, van egy boldog párkapcsolatom, 17 évesen lassan már szakmám lesz, emellett gimnáziumban kitünö tanuló tudok lenni, és van idö a haverjaimra, és van jövöm is...

és ez a jövöm teljes anélkül hogy börtönbe akarnék jutni...


szal szerintem nálad vannak a gondok nem nálunk.. más az h szabadnak lenni, és más hülyének.. te inkább az utóbbiba tartozol.

2010. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Az igazság bajnokai bizony jobban látták ezt a dolgot, ahogy Te.


És ne aggódj nekem nincs unalmas életem. Nem kelek reggel 6kor, sokszor el sem hagyom a várost ahol élek, mégis pénzt keresek vele. Majdnem 25 éves vagyok, jól menő vállalkozásom van és nem ilyen hülyeségeken töröm a fejem.


Még te vacak 60 ezer forinton vagy kiakadva, addig én havi 9 milliót törlesztek hitelbe, és elhiheted hogy nagyon nyugodtan alszom. Nem renget meg anyagilag, nem robotolok 8-10 órát.


Támogatom a szüleim, ennyi idősen ezt illene, nem pedig pénzt elfogadni!


Megnyugtatlak, 4x voltam már tengerparton, nem az Adrián és nem is a Földközi tengernél, és ezután is elfogok menni.60 évesen valszeg jobb egzisztenciával fogok rendelkezni, mint Te.


Ha érdekel a börtön menj csak nyugodtan, de ott az ilyen kényelmes kölyköket kikészítik, nem való az, a te pelyhes Libero seg*ednek.


Vannak terveim, amiket meg is fogok valósítani, nem dolgozom halálra magam még sincsenek pénzügyi gondjaim. Na szerintem ez az élet, nem pedig az általad leírtak!

2010. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

23:03-nak


De végül is mégis csak elmélkedsz. Árulj már el egy-két dolgot mennyit is írtál 6 misi lehet, hogy elnéztem. -végül is mire vettél te fel 25 évesen 6 misit? Az ilyen embernek már valami komoly szakmája lehet. Vagy mi a fedezet? Egyetemet végeztél? Dolgoztál az egyetem mellet? Mennyit kerestél, hogy már töbször is voltál tengerparton? A hat misi kölcsönt azt csak úgy szerintem nem dobják oda valakinek. Jó biztos tanultál ez dícséretes. De nem akarom elhinni, hogy 25 éves korodra a hitel mellett saját magad pénzén elmentél nyaralni. Nyugodtan alszol? Vazze neked is kötélből lehetnek az idegeid. Mi van ha nekem nem és elég stresszes vagyok és nincs egy normális párkapcsolatom he? Látom nállad az érzelmek nuku. Szerintem te vagy valamilyen szinten elkényeztetve. Nem is te amolyan úgymond tökéletesen normális familiából jösz mi? Ezt én úgy hívom, hogy perfectusz normálusz familiusz szindróma. Úgy bírom amikor valaki be akarja nekem bizonyítani, hogy ő bezony a tökéletesség mintaképe. Tudsz te egyátalán eggyüttérezni valakivel? Te biztosan az az ember vagy aki tényleg felfele törsz de lefele taposol mi? Én is ez vagyok és én már tudom azt, hogy bezony ezért nem tudok aludni sokszor éjjelente és hála neked ma se fogok mert sajnállak, hogy ilyeneket kell írnom neked. Ezért én egyszerűen megbocsáttok neked. És igen vannak problémák nállam ezeket szerintem egészséges problémáknak nevezem.

BECAUSE I AM THE SIMPLE MAN. Na jó egy kicsit beképzelt is vagyok. Ja igen és még egy valami így a végére, hogy te valószínüleg már felsőbb rendűnek érzed magad nállam különben nem bezonygatnád nekem, hogy micsoda fasza csávó vagy és, hogy ne csapjon az ostorom vissza én most azt mondom, hogy én az EQUALIRITY mellet foglalok állást.

És még egy utolsó, hogy tiszteljed a sötét oldal erejét egy utolsó bölcsesség: Rossz nélkül nem létezhetne jó!

(Tőllem aki zsákutcába jutott a fény útján korábban)

2010. okt. 29. 00:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!