Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ha van 60000 forint...

Mi van ha van 60000 forint tartozásom valamelyik távközlési vállalatnak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az van, hogy tartozok az egyik mobiltelefon hálózatnak. Egy éve vettem tőllük mobil internetet 2 év hűség nyilatkozattal és nem fizettem vagy 7 hónapja egy forintot sem. A számlák jöttek de gondoltam nem lesz belőle semmi csak maximum fekete listára tesz az adott hálózat. Erre kaptam egy levelet egy behajtó társaságtól, hogyha nem fizetem ki 4 napon belül akkor égzéssel fekete listára kerülök az összes hálózaton ami nem is loenne baj mert egy sim kártyát bárkivel megvetethetek XD. Meg még: -Hogy tudnák rajtam behajtani a pénzt? Nekem nincs semmim csak a szüleimnek

-Nem-e lehet leűlni ezt valahogyan? Ha igen, hogy nézne ez ki? (állami börtön vagy valami más ahol nincs a börtöntársaktól szemétkezés stb...)

-Vagy valami kiskapu amivel nem kell fizetnem semmit? (A fekete lista az nem érdekel.)


2010. okt. 27. 19:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
egy igen mély érzelmekkel küzdő érzékeny srác vagyok és még az utolsó pénzem is odadnám a rászorulónak ha tehetném, Szoktam kockáztatni. Nekem vazzeg nem jött össze a külföld. Én nem értem az embereket engem nagyon szeretnek vagy nagyon gyűlölnek. Mindkettőre volt példa. Most már nem kérek senkitől bocsánatot mert látom mindig is nektek fog feljebb álni. Mert bezony ti soha nem fogjátok elismerni az olyan embert aki inkább lesz megvalósítandó álmokkal legalul mint egy érzéstelen egzisztenciával legfölül álló atomgazdag ember. És mégis bocsánatot kérek mert én kezdtem ezt a vitát.
2010. okt. 29. 00:40
 32/36 anonim ***** válasza:

"Mi van ha nekem nem és elég stresszes vagyok és nincs egy normális párkapcsolatom he?"


Akkor vagy változtatsz a hozzáállásodon, vagy egy hajléktalan csövesként fogsz megfagyni, megdögleni valamelyik aluljáróban. Menjél végig Budapest aluljáróin, úgy, hogy meg is nézed őket. Elárulok egy újságot: ezek nem (mind) így születtek, sőt te is ide kerülhetsz még, ÉÉÉÉS a kutyát se fogja érdekelni, hogy mi lesz veled, mint ahogy azok mellett is simán elmegy a legtöbb ember, és egy forintot se ad nekik. A legkisebb problémád lesz akkor, hogy nincs párkapcsolatod (egyébként ez is visszavezethető a világról alkotott deformált elképzeléseidre).


Az irományaid után először valami elsőéves bölcsésznek néztelek volna (azoknak szoktak ily módon tehénfost csinálni ott az agyukból), de mivel a helyesírásod is béna ("nállad, tőlled, stb), ezért gondolom, még oda se vettek fel. Hát gondolkozzál, mert a világ nem fog változni, legfeljebb te változtathatsz magadon.

2010. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Ez mind így igaz ahogy írod nekem és elhiheted én próbálkozok és próbálkozok de nem mindig úgy jön össze a lépés ahogy én akarom. Na szóval megváltozni én mindennél jobban szeretnék/szerettem volna de remélem meg is fogok, de tudd meg jól van, hogy az embert nem engedik szabadon.

De ezt úgy írom mintha így is lenne de nem így van. A dolog úgy áll nálam, hogy most per pillanat nem találok valami jó jövőképet magamnak amit el is tudnék úgy fogadni, hogy az jó legyen nekem is és más embernek is. Folyamatosan ezen dolgozok és még elárulok neked egy titkot apám tanácsára nem akartam befizetni a pínzt. Bezony. És mi van akkor ha mégis tudatában vagyok annak, hogy bezony én pont most megyek át változásokon, tényleg az ember észre veheti magán a változásokat vagy nem? Vagy meg kell várni mikor valaki azt mondja nekem, hogy figyelj te megváltoztál? A helyesírásomról meg annyit, hogy tudatában vagyok annak, hogy nagyon rosszul tanultam ált. iskolában és a gimiben is. Valószínüleg most kaptam észbe 25 éves koromban, hogy valamit rosszul csinálok. De amikor mindig bsztatak az osztálytársak az iskolában nem egyszer próbáltam ott is megváltozni, töbször mondták nekem, hogy papucs leszek meg stb.. és én mint egy szivacs ezeket mindig beszívtam magamba és benntartottam néha kitört akkor kaptam egy pár maflást mert általában én az erősebbnek lázadtam, jó nekem is voltak dolgaim a gyengébbekkel szemben amire nem vagyok büszke de mindig meg is bosszulták ők is valahogy. Az én fájdalmaimat nem ismerte el senki. Mindegy barátnő: Az érdekes mert lehetett volna nagyon szép de nem fogott meg az iqja. lEHETETT VOLNA EGY KICSIT DUCI IS deee ezt azért senki ne vesse a szememre mert elhajtottam mert nem voltam olyan állapotban, hogy képes lettem volna szép szavakkal leszerelni. De lett volna 1 akit szivesen elfogadtam volna de azt szerintem és qrtam el de ez sem biztos mert soha nem vetette a szememre de attól félt, hogy akinézetével van bajom szerintem mert ő nem volt se szép, se csúnya de ezt mond meg te az ilyen lánynak, hogy te pont az ilyen lányokat kedveled. És nem is a külseje fogott meg hanem a belső érzelmi világa és ahogy hozzám viszonyult. De én tele voltam agresszióval az osztálytársaim felé és az iwiwen is csak párjuk van/máig volt (töröltem magam) lehet hiba volt (GOD DAMN IT) de ha tényleg akarnak meg tanálhatnak a fészbukon és igen is meg nem is nem küldtem nekik üzenetet mert azt tanultam külföldön ha valakinek jól megy a szekér azt be fogják találni a kuncsorgók. Az egyik legjobb barátomnak adtam köcsön 10000 ft. Nem is kértem vissza(bár lehet, hogy vissza adta már nem emléxem).De amikor hazaértem és százvalahánezret kért az egyik úgy gondoltam barátom akkor már azért ezt léci neeee. Ja igen iwiw azt azért meg kell hagyni volt egy csaj aki utánam érdeklődött de nem is válaszoltam rá gyáva voltam, holott tudom, hogy ő ezt úgy vette valószínűleg, hogy ok jól mehet a szekered de rám ezentúl ne is számíts. Én úgy gondolok az iwiwre, hogy a sátán találmánya, hogy az a fajta változást amit szerettem volna ű, hogy megtörténjen velem azt egyedül vihessem végbe. Úgy éreztem magam mint aki folyamatosan spotlightban van. (ahogy belegondolok valószínüleg lámpalázas és szégyellős vagyok) És az ilyem emberek mint te (jó nem ismersz) ne alakíts ki hibás képet rólam mert már töbször volt, hogy bemeséltem magamnak, hogy tényleg én gonosz ember lehetek.


Egy szónak száz a vége én mostanában keresem és remélem meg tanálom a belső békémet ami remélhetőleg egy szép és varázslatos jövő felé visz. Szerintem és bánom mert idáig valószínűleg senki nem fogja elolvasni választ már nem is remélek na mind1. KÖSZÖNÖM AZÉRT, HOGY KIÍRHATTAM MAGAMBÓL A BÁNATOMAT.

FOGALAMZÁS: 2, I HOPE

ÖNISMERET 4/5 IHOPE AS WELL



AND FOR YAA WHO READ MY MESSAGE AND ANSWER/NOT ANSWER: TAKE CARE AN PLEASE LET THE PEOPLE TO LIVE THEY DREAMS AND HELP THEM IF YOU CAN IF THEY DONT DO NOTHING BAD SPECIALLY FOR YOU. VIVA JÁNOSK AND ROBIN HOOD, WHO STEAL FROM THE RICH AND GIVE TO THE POOR.


P.J.

2010. okt. 29. 22:15
 34/36 A kérdező kommentje:
Ja és azért mégegyszer bocsánatért esedezem ha valakinek most rosszul esik ha úgy védem magam, hogy bele rúgtam másokba és csak ezért folytatjuk már lassan a harmadik napja de én élvezem azért egy kicsit. Hadd ámítsam már magam én is azzal, hogy bezony én is egy jó ember vagyok aki megérdemli a szép életet. Mert bezony mindenki ámítja magát de valakinek mindig elveszik ezt a lehetőséget és egy életen át ezt kell szívnia mert egyszer a béke érdekében előre engedett másokat úgy, hogy a másik vérszemet kapott és gonoszságból még rúgott ezen a szerencsétlenen egyet, hogy a saját egzisztenciáját megerősítse és utána megint csak ez a szerencsétlen lesz szr alak mert ő is bátorkodik ilyen dolgokba bonyolódni nehogy véletlenűl eltapossák szegényt a későbbiekben.
2010. okt. 29. 23:15
 35/36 A kérdező kommentje:
De ezt úgy is tudjátok mind csak én megettem nem ált senki a suliban ergó nem én voltam a gyáva csak egyenes.
2010. okt. 29. 23:17
 36/36 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem rossz a helyesírásod. Az említetteken kívül főleg központozási (vesszők) hibáid vannak. Csak azt mondtam, hogy ha kifejezetten olyan szakra mennél, ahol a helyesírást néznék, ott nem lennél nyerő.

A másik (amit minden egyetemen tanítanak), hogy ne csapongj össze-vissza. A kérdésre válaszolj, pontosan, szabatosan, semmi másra. Nem kell regényt írni. A magánéleted meg csak rád tartozik.

A harmadik, hogy ha megnézed a jogszabályokat, azok is a normális, tisztességes életet veszik alapul. Az, amivel indítottad ezt a kérdést, az amióta világ a világ, joggal való visszaélés volt. Aki tartozik, előbb fizesen, azután reklamáljon. Ez alapvető erkölcsi normákon alapul.

Próbálj meg ezekkel azonosulni, és könnyebb lesz elofogadni a világ mindennapi működését.

2010. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!