Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik internetes oldalon...

Melyik internetes oldalon (vagy letölthető pdf-ben, stb, tökmindegy) magyarázzák el érthetően a tőzsdei fogalmakat (vagy legalább az alapokat)?

Figyelt kérdés

Korábban már próbáltam rákeresni, de amit találtam, az teljesen érthetetlenül magyarázta el, méghozzá azért, mert a magyarázatba belerakott más kifejezéseket is, arra rákattintva az továbbugrott egy olyan helyre, ahol ezt magyarázzák el, szintén továbbirányítással és ez így megy egészen addig, ameddig rá nem jövök, hogy már azt sem tudom, honnan indultam. Ezeket a fogalmakat az elején kéne leírni, hogy majd utána később lehessen rá építeni.

Előre is köszönöm a választ.



#magyarázat #tőzsde #Tőzsde fogalmak #Tőzsde alapok
ápr. 30. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem ertesz? Veszel es eladsz. Opciokhoz jobb ha nem nyulsz ha ennyire vakon vagy. Amugy meg invstopedia vagy chatgpt
ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jojo azt tudom, h ez a lenyege, de azert nem artana tudnom, h mit mikor erdemes megvennem es eladnom 😄
ápr. 30. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Vásárolni mindig akkor kell amikor vételi jel jelenik meg a charton, eladni pedig akkor amikor eladási jel.
ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De az hogy nez ki egyaltalan?

Abszolut kezdo vagyok, nem ertek ehez semmmit

ápr. 30. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Elemzésközpont oldalán sok alapfogalmat elmagyaráznak részletesen. Keress rá, hogy tőzsdézés alapjai!

A kereskedési jelekről is van írásuk, de az valószínűleg magasabb szint, előbb a többi alapfogalomra keresgélj rá náluk.

máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!