Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék péntekig...

Honnan szerezhetnék péntekig 220. 000 ft-ot?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 16:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Húú ez nagyon gáz?? De ahhoz, hogy fel tudja venni a hitleket kellett a párod is nem ??? Neki is ott kellett lennie, ez egy nagyon drága tanulópénz,hogy ne vegyetek fel másnak hitelt! AMúgy akkor tőle kell elhozni bármit ami eladható a zálogházban, igazából én nem nagyon könyörületeskednék apósommal, ha ezt tenné velem, gyorsan kipakolnám a lakást és akkor nézze meg magát! Bocsi nem akartam agresszív lenni, csak miért kell így kihasználni a másik embert!!! Remélem sikerül megoldanotok a dolgot!!

De én tuti, hogy minden eladhatót elvinnék, csak vegye már észre magát! Egy-két jól szituált emberkével beállítanék és összeszedném a dolgokat!! MEgérdemli, ha így kicsinált veletek!!! SAjnos voltam már én is ilyen helyzetben nekem is meg volt a tanulópénz,de én nem hagytam magam, nehogy már az én jó indulatom miatt , meg segítőkészségem miatt menjek ÉN tönkre!!!

Szóval legyél egy kicsit rámenősebb!!!

2009. jan. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak most, egy fél éve derült ki, hogy apósom felvett a fia nevében kölcsönöket még 7 évvel ezelőtt és nem fizette őket a mai napig. Most ezek is ránk hárultak. Most 2 millánál tartunk. Én sajnos még mindig nem tudtam elhelyezkedni és kezdek nagyon dühös lenni magamra emiatt. Mellesleg utálom a párom családját, és ők is engem, mert nem vagyok hites. Kivétel ez alól az anyósom, mert ő szeret!
2009. jan. 8. 09:22
 13/25 anonim ***** válasza:
Húú ,akkor nagyon nagy gáz van... (én vagyok aki mondta, hogy pakold ki az öreget! ) . Na azért nálam szerencsére nem volt ekkora gáz. Pff, na haragudj magadra azért , mert nem tudtál elhelyezkedni, ezmanapság a legnehezebb dolog, sajnos most én is ebben a cipőben járok :S! Iszonyat nehéz munkát találni! És kifogás mindig van , hogy ki miért nem kell! Ezért ne haragudj magadra, igazán nem tehetsz róla, ha tényleg mindent megteszel érte mindenhová jelentkeztél, ahova csak lehet, és még oda is amire azt mondtad, hogy na ez lenne az utolsó, ahol dolgoznék, és még oda is jelenkeztél már! Hát rengeteg pénzről van szó. De még ilyen embert, hogy nem fizetett semmit, de ennek eddig,hogy hogy nem volt súlya? CSak mert ha már egy hónapja nem fizeted, jön a felszólítás meg stb.stb... És hogy,hogy rátok szakad az ő hitele, vagyis a fia hitele, Eddig nem derült ki nekem, hogy nő vagy férfi vagy? A te párod a fia? Vagy most hogy is van ez ???
2009. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Én vagyok lány!

Ez úgy történt, hogy autót szerettünk volna venni még szeptemberben, és ugye ezt kölcsönből akartuk megoldani. Amikor felhívta a párom a bankot a kölcsönnek kapcsolatban, akkor közölték vele, hogy már évek óta aktív BAR-listás, és nem kaphat kölcsönt. Befizettünk valamennyit, majd átrakták a passzív listára. Utána kezdtek el jönni a csekkek elég nagy összegekkel.

2009. jan. 8. 10:00
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez őrült kellemtlen. DE még mindig nem tudom, hogy apósod , hogy tudta felvenni a pénzeket! Szóval ahhoz mindenképp kellett a párod is, mert az ő aláírása stb.. kell!!! Nélküle nem tudott felvenni pénzt a nevében! Vagy csak azt nem tudta, hogy nem fizeti a pénzt?
2009. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Úgy vette fel a kölcsönt, hogy a párom még csak 17 volt, tehát nem kellett az ő aláírása.
2009. jan. 8. 10:50
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Apucinak jól bele kell verni az orrát ebbe az egészbe!!

Basszus,hogy lehet valaki ilyen a saját fiával?!


Nyugodtan kopogtassatok az öregnél, hogy most már perkáljon Ő!! Én a helyetekben nem bánnék vele kesztyűs kézzel!

2009. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Állítólag mindenki megérdemli a családtagjait, de azért részvétem és együttérzésem...
2009. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom és együtt érzem veletek, hogy így pórul jártatok!Az apósod egy szánalmas ember, aki képes kihasználni a fiát, sőt csúnyán becsapta, őt nem érdekli, ha ti tönkrementek! Ez nekem ismerős, hiszen az apósom is olyan mint a tiéd, a férjem anyai örökségének hátralévő részét (fél milla) elverte, véletlenül derült ki az elszámolásnál, hazudott, becsapta és eszébe sem jut hogy kifizesse. Én a helyetekben az olyan ügyvédet keresném fel, (mivel anyagilag rosszul álltok)ezért a legjobb az Megyei Igazságügyi Hivatalnál keresni, ott megmondják, hogy a lakóhelyeden vagy a legközelebbi településen ki az az ügyvéd dolgozik ennek a hivatalnak. Ha van erre remény, hogy rendezzétek, akkor örülök neki. Ha mégsem, akkor más úton kéne "behajtani" a tartozását, például lefoglaljátok az értékes tárgyait és elviszitek, igaz ez kevés....Legjobb az ügyvéddel konzultálni, mert ez így tarthatatlan és NEKTEK ÉLNI KELL, nem pedig az após hibájából életetek végéig törleszteni, s szép lassan tönkremenni!!!!!!!
2009. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
52%
A kérdező lány nem állít valósat, csak eddig ezt senki nem vette észre. Saját maga keveredett ellentmondásba, egyszer az derül ki, hogy a párja elment apucinak kezesnek, máskor azt írja, hogy amikor elment kezesnek akkor még nem volt csak 17 éves. Akkor hogy mehetett el kezesnek?! Ennyit erről.
2009. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!