Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehetne sürgősen, azonnali...

Hol lehetne sürgősen, azonnali költözéssel 1,5-2 szobás albérletet max 25ezerért+resziért kaució nélkül bérelni?

Figyelt kérdés

Sürgősen kellene nekem egy kiadó lakás,de hiába nézegetem az oldalakat,mindenhol csak pesti és szoba van!Nekem lakás/ház kéne,de vidéken,bárhol csak ne budapesten!

2 gyermekemmel keresek,bölcsödébe mennének,mert dolgoznom kellene,de ha nincs kiadó lakás/ház valahol ahol bölcsöde is van,akkor nemtudok dolgozni menni!Amit kéne,mert egyedül nevelem őket!Ha valaki esetleg tudja,hol találok ilyen árban,írjon nekem!köszi


2009. jan. 7. 22:12
 1/3 anonim válasza:
Ne haragudj, de szerintem ennyiert sehol sem fogsz ilyen lakast talalni, foleg nem kaucio nelkul, maximum valami ismerosnel.
2009. jan. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hello!

nekünk Egerben van albérlet, 3 szobás lakás egy szobája, ha megfelel.

25ért kiveheted ha okés.

2009. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25 ezerért még 30nm lakást se lehet talállni nemhogy 1,5-2szobásat. Budapesten vagyok tájékozott, itt kb normális,bútorozott lakások 50 ezernél kezdődnek a 1,5 szobásak, de mostanában ezek is 60tól. Vidéken se sokkal olcsóbb, max 10 ezerrel, szóval 25ezerért max egy 1,5 szobás lakásnak a nagyobbik szobáját kibérelheted de ez meg elég ritka sajnos.
2010. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!