Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik otthon dolgoztok, mikor...

Akik otthon dolgoztok, mikor nincs kedvetek, hogy veszitek rá magatokat a munkára?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 15 éve dolgozom itthon....

Olyan NINCS, hogy nincs kedvem a melóhoz : meg kell csinálni és KÉSZ!!!


Annyi a könnyebbség, hogy ha nagyon nincs kedvem reggel nekiállni, akkor éjszaka csinálom (akkor nyugisabb, csend van, nem zavarnak a telefonok, gyerekek, csengő, stb.).


Minden nap meg kell csinálni a munkát, mert senki más nem csinálja meg helyettem!


Amúgy nekem szerencsém van, mert olyan a munkám, hogy szeretem csinálni. :-DDD

2010. nov. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szeretem én is, de gépen dolgozok, és mindig elkezdek netezni, meg ilyenek.
2010. nov. 23. 01:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a gépen kell dolgoznom, a neten, de ha dolgozom, akkor muszáj önfegyelmet gyakorolni és a munkára koncentrálni!!!
2010. nov. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a legnehezebb az otthoni munkában. Általában ezen buknak el az ilyen "vállalkozások".


Nagy önfegyelem és akaraterő kell hozzá és kész

2010. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sehogy sem ment. Szerencsére a munkaadómnak van irodája, így oda járok be dolgozni, holott simán hazahozhatnám a munkát. De itthon képtelen vagyok rávenni magam, hogy csináljam, pedig szeretem.
2010. nov. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!