Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik egyedül vannak...

Kismamik, akik egyedül vannak otthon, mert párjuk dolgozik, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Én már kevésbé jól,mindig ugyan azt csinálom,folyton egyedül vagyok és már nem nagyon tudom hova tenni a dolgot!!

A sírhatnék rám jön többször is naponta!!

Remélem ez még nem a depresszió jele!!!


2011. máj. 27. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én már nagyon unok itthon lenni! Mindig mehetnékem van valahova. 39. hétben vagyok, így nagyon türelmetlen is már, hogy mikor akar kibújni. Én is minden nap ugyan azt csinálom, bár a paletta az nem túl széles, mert sok mindent már nem bírok, mert nagyon keményedik a hasam! DE! Megéri a babáért. :) Ne szomorkodj, majd csak vége lesz. :) További boldog babavárást!
2011. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én félidőnél voltam már nagyon kiborulva. Folyton magányos és depressziós voltam a folytonos egyedülléttől. Szerencsére mostanra már jobb, mert tudom nincs sok hátra és leköt a babaholmik beszerzése.
2011. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy az én babám már 3 hónapos, de én nagyon szerettem itthon lenni. Ha bírod, menj el sétálni, vagy ha lehetőséged van rá, barátokat, családtagokat meglátogatni.

És pihenj sokat, ha a baba megszületik, nem lesz rá időd! :)

2011. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Én a 27 hétnél tartok,már várom nagyon,csak olyan lassan telik az idő!!

Minden nap mosok,főzők,takarítok és már mondhatni nagyon unom,ráadásul az üres lakásba,és olyan rossz hogy nincs kihez szólni,csak magam vagyok,jár az agyam,egyfolytában gondolkodom és sajnos olyan dolgokon is amin nem kéne!!

Akikhez meg el tudnák menni,ők is dolgoznak,ugy hogy reménytelen!!

2011. máj. 27. 10:22
 5/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem otthon lenni, egyedül. Persze vártam, hogy hazaérjen a párom, de jól elvoltam.

Mióta megszületett a babám, azóta viszont azt kívánnám, hogy bárcsak egy percet is egyedül lehessek...vagy a párom itthon legyen velünk egész nap. :)

Használd ki az időt, és ne aggódj, mindjárt ott lesz veled a babád!

2011. máj. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Minden nap főztem valami finomat, újat, akkor tanultam meg főzni igazán :) Délelőtt általában séta és bevásárlás, délután meg alkottam.

Így utólag: kár, hogy nem néztem több filmet és nem mentem többet moziba (nagyon szeretem a filmeket, de mióta megszületett a kislányom......) néhány könyvet még kiolvashattam volna.....ilyenek.

Sokat tervezgettem, pakolásztam, mindig mentem valahova.

Most ismét babát várok, de így, hogy itt a 16 hónapos kislányom, teljesen másképp telik az idő, és néha olyan jó lenne picit egyedül lenni :)

Kitartás :)

2011. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát haza hívtam a párom,elsírtam a bánatom és most jobb valamivel!!Megértő volt és én is megértem hogy nem ülhet mellettem a nap24 órájában,de van mikor már nagyon hiányzik!!

Próbálom lekötni magam valami újjal,már a baba holmikat pakolásznám,de még korainak tartom kimosni és vasalni őket!!

Majd délután csavargok egyet!!

2011. máj. 27. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem az elején könnyű volt itthon, 4 hónapba telt mire kipihentem a több éves kemény munkát, persze a házimunka és a főzés mellett.:) Egy ideje valahogy unatkozok itthon, délelőtt elvégzem a dolgom, utána meg nem nagyon köt le semmi. Amikor egy gyenge pillanatomban rázúdítottam a páromra, hogy én mennyire egyedül vagyok, és milyen rossz és unalmas itthon egy idő után, ő egy mondattal helyretette a fejemben a dolgokat. Ugyanis felvilágosított, hogy én nem vagyok cseppet sem egyedül, és van kihez beszélnem is. Be kellett látnom igaza van.

Te sem vagy semmiképp egyedül, és van kihez szólnod is. De végső esetben, ha nagyon magányosnak érzed magad, hívd fel a párod a munkahelyén és váltsatok pár mondatot. Hidd el sokat segít.

22h km

2011. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 sumergo ***** válasza:

Beszélgess a babádhoz, hidd el hallja, és örül neki ha csak vele foglalkozol!

Kitartást!

2011. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére én anyummal meg a nagymamámmal vagyok de így sem az igazi. Sokszor hiányzik a férjem főleg így délután fele.
2011. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!