Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csinált már valaki otthonról...

Csinált már valaki otthonról végezhető gépeléses távmunkát? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A www.gepelo.hu oldalon keresztül próbáltam már, de nagyon kevés időm van foglalkozni vele.
2010. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, mint az első válaszadó.

Ahhoz, hogy csinálhasd, ki kell tölteni egy tesztfeladatot. Szerintem ez elég nehéz, de azt hiszem kétszer is újra lehet gépelni. Ezután letöltheted a szerződést, aláírod, elköldöd nekik levélben, de ekkor már gépelhetsz.

Írnak e-mailt, ha érkezik új munka. Ezeket általában nagyon hamar "elkapkodják". Én már nem is szoktam emiatt foglalkozni vele. Telefonszámtudakozós munkák szoktak még lenni, ez szerintem elég jó, csak most erre sajna nincs időm.

2010. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!