Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért vesznek az emberek erdőt?

Miért vesznek az emberek erdőt?

Figyelt kérdés
Szeretek menni "ásványászni", és minden hegyoldal magántulajdonban van- ha nem is védett terület. És nem tudom elképzelni, mi az az ok, amiért valaki egy erdőt akarna venni..
2009. jan. 16. 14:27
 1/1 anonim válasza:
100%

Kitermelhető, a benne levő faanyag érték. Volt is ebből probléma, a kárpótlás időszakában sokan vettek erdőt aztán ki is termelték igen gyorsan.


Attól meg szerintem simán mehetsz ásványászni, ha egy terület magánkézben van. Nyilván ha le van kerítve, vagy egyértelműen látszik, hogy oda nem szabad bemenni mert valakié (pl. szántóföld), akkor nem mész be, de egy erdőből nyíló hegyoldal... Én simán bemennék.

2009. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!