Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukám dolgozik...

Mit tegyek? Anyukám dolgozik egyedül a családban.

Figyelt kérdés

3an vagyunk (anyu apu és én) nagyim meghalt szeptemberben, ezért kölcsön kellett kérni a temetésére. Anyukám 3 műszakban dolgozik,(van 2 kölcsöne, plusz ismerősöknek is tartozunk) apukám nem talál munkát (50 éves, kőműves, dolgozott útépítőként, segédmunkásként... jelenleg a biztonsági őr igazolványra vár, már 1-2 hónapja. de ugye a kamara tagságihoz is pénz kellene) Én próbálok nekik segíteni, nappali tagozatos középsulis diák vagyok, néha éjjel a Tescoban árufeltöltő.

Családipótlékot, gyermekvédelmit...semmi ilyesmit nem kapunk, plusz már ez lesz a második szakmám ezért fizetnem is kell, az elsővel nem tudtam elhelyezkedni, ezért tanulok és dolgozok is. Ösztöndíjra sem vagyok jogosult. Miskolc mellett lakunk. Jelenleg én keresek apunak munkát. Valakinek valami ötlet? Ha valaki az egyéni vállalkozói igazolványt kiváltja ahhoz kell pénz? Arra gondoltam, h ne kamara tagságival menjen majd (valamikor ha lejönne az a hülye igazolvány :( )hanem vállalkozóival...


Esetleg valakinek valami ötlet? :(


2010. dec. 7. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk két hónapja már ő sem, én pedig már egy éve. Szolnok megye, 2010. ötlet nincs.
2010. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
10 000 Ft-ért lehet kiváltani az egyéni vállalkozói igazolványt.
2010. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

önéletrajzát küldd be a jabilba,remybe és a boschba-még akkoris ha épp nem keresnek senkit



off kérdés: melyik diákszövetkezetnél dolgozol?

2010. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...az önéletrajza már pár helyen ott van, de sehol semmi.

offkérdésre offválasz

Fürge, melódiák, és pensum iskolaszövetkezet

2011. jan. 11. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!