Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Feljelenthetem ezért? Van...

Feljelenthetem ezért? Van értelme?

Figyelt kérdés
Sajnos naívan én balek belebuktam egy kamu álláshirdetésbe, ahol regisztráltattak vele egy virtuális számlát amit felkellett tőltenem pénzel majd másik virtuális számlára utalni. Mellesleg nem is magyar számla... Ezzel tud valamit kezdeni a rendőrség vagy csak kinevetnek?
2010. dec. 14. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt már buktad. Amit önként fizetsz be azt nem kapod vissza...Mit kezdenének (a rendőrség) egy virtuális külföldi céggel?
2010. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen! Jelentsd fel!! Ne állj úgy hozzá,hogy buktad ahogy az első író írta..Ha mindenki így gondolkodna akkor ész nélkül lehetne csalni,lopni...

Nyugodtan menj el a rendőrséghez,és élj a panaszoddal..Lehet,hogy a pénzedet nem kapod vissza,de az az is lehet,hogy végigcsinálják az egészet,és utána tudnak járni..

2010. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel. Elindul az eljárás. Az is elég ha magyarországon felkerül egy listára, mint csaló oldal, számla stb. Jó esetben be is zárják mo-n vagy az eu-ban.
2010. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!