Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lemondani a...

Gipsz Jakab24 kérdése:

Hogy tudnám lemondani a UPC-t, ha júliusig köt a szerződés?

Figyelt kérdés
Kb. 35000Ft,- lenne a szerzőség felmondása, és ezt nagyon nem szeretném kifizetni, mert erre nincs keret. Most havonta 8900Ft,-ot fizetek. Már elköltöztem az albérletből ahol előfizettem a szolgáltatásra de nem tudtam magammal hozni mert ide nem lehet. Az új albérlővel megegyeztem hogy fizetjük felesbe, de ez mégsem állapot, mert én ugye nem használom és már van másik szolgáltatás amit a jelenlegi lakhelyemen fizetnem kell. A kérdés lényege: Sikerült már valakinek hűségidő lejárta előtt fizetés nélkül felmondania a szerződést vagy tudtok esetleg jó módszert rá? Vagy pl. a szüneteltetés is eszembe jutottt, de nem tudom hogy működik. Ha szüneteltetem akkor a hűségidő lejárati dátuma is eltolódik? A válaszokat előre is köszönöm!
2010. dec. 28. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs rá megoldás, csak ha viszed magaddal a szolgáltatást vagy átiratod más nevére.
2010. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Módosíts felfele, hűségnyilatkozat nélkül. Ebben az esetben megszűnik a hűségnyilatkozat, a kötött szerződést meg 1 hónap után lemondod. Ennyi :)
2010. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!