Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza fogják adni a pénzt, ugye?

Vissza fogják adni a pénzt, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Beiratkoztam egy tanfolyamra, dec. elején indult, szombati képzés ( Kéz-és Lábápoló,Műkörömépítő ). Még csak 2 alkalom volt, de már befizettünk beiratkozáskor 10.000 ft-ot, első alkalomnál 62.900 ft-ot, meg csekken 15.000 ft-ot. Úgy alakult, hogy ki kell/ ki szeretnék iratkozni. Vissza kell, hogy adják a pénzt, ugye?


Köszi előre is a válaszokat! :)


Üdv.


2010. dec. 28. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól tartok nem, de van-e valamiféle szerződés és abban mi van leírva?

Talán csak az számít.

2010. dec. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a szerződésben benne van kötelesek, bár Magyarországon elég sok kört kell lefutni ilyenkor, készülj fel...


Ha nincs benne a szerződésben ,akkor buktad

2010. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát basszus, Nekem szerződésem sincs, mert nyomtatott 2t a csaj, hogy hozzam haza aláíratni ( Anyuval, mert még nem töltöttem be a 18-at), és mind a kettőt vissza kellett vinni, hogy ő elküldje a nemtomhova... asszem az igazgatósághoz.

De a befizetett csekk, meg egy számlám a beiratkozási-10ezerről van, a 63ezerről meg egy zöld színű bizonylat, szóval fel tudom mutatni, hogy igenis befizettem, és azért ennyi pénzt nem ért meg 2 tanóra (vagyis 2 szombat), meg egy tankönyv... :/

2010. dec. 28. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt nem vitatja senki, mennyit ért a 2 óra, de Neked jogod van a többi órán is résztvenni.

Az, hogy nem mégy, az a Te dolgod, mondhatja az óraadó.

2010. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értelek, de ha csak 2 órán vettem részt, a többin nem fogok egész májusig, - mivel kiiratkozok, és vizsgadíjat sem kérhetnek, mert oda sem megyek majd - mivel kiiratkozok, akkor ha azt nézzük, csak egy tankönyv, és 2 nap került 87.900 ft-ba? Ez így hülyén jön ki,érted, mert ez a fél tanfolyam ára.... de majd jövőhéten bemegyünk hozzájuk, mert most nem dolgoznak, és akkor remélem többet tudok majd. Csak azt hittem,hogy kötelesek visszaadni, de akkor majd elmondják, hogy hogy is megy ez.


Azért köszi a válaszokat! :)

2010. dec. 28. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg tőlük is. Nem kell visszaadniuk, de lehet, hogy visszaadják. Fontos nekik a pénz, de a referencia is. Veszítenivalód nincs.
2010. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!