Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdézéssel mennyit ehet...

Tőzsdézéssel mennyit ehet kihozni 1-2 millió forintból 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Ha feltételezzük hogy nem vesztek rajta.

Mivel nem tőzsdéztem még ezért csak nagyságrendileg érdekel.

Először kicsiben próbálkoznék.

Ha belejön az ember akkor érdemes nagyobb összeggel is kereskedni ha mondjuk napi szinten tudok vele foglalkozni?


2011. jan. 2. 14:57
1 2
 11/14 anonim válasza:

FOREX-ből lazán kilehet hozni a 120%-ot úgy, hogy elég csak havi 1 trendre felszállnod, 100-as szorzónál. olyankor elég egy 0.0050-es elmozdulás, és máris 10%-ot emeltél a tőkéden, miközbe csaka tőkéd 20%át kockáztattad.

én személy szerint havi 20%-ot hozok, és alig csinálom..:D

2011. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Forexet hülyeségnek tartom, van olyan is, ahol a pénzed 8x osa jön vissza, de mivel bizalmi alapon működik a dolog, hiába írnám le. Azt mondanád átverés, én meg jó pár ember nem keveset kaszálunk, ez a lényeg... ;)
2011. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
bocs de nem értem pontosan miről beszélsz utolsó leírnád nekem bővebben mi a problémád?:D előre is kösz
2011. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
mármint a forexel mi a problémád, másrészt pedig mi aza nagyon titkos 8x-os dolog?:D
2011. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!