Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átmeneti segély igénylése?

Átmeneti segély igénylése?

Figyelt kérdés
Alacsony a bérem és eztért kaptam papírt az önkormánmyzattólm, hogy kérhetek átmeneti segélyt. Kell hozzá jövedelem igazolás (ez a munkáltatói igaz?). A papírt nekem kell kitölteni vagy van oylan részamit a munkáltatónak? Mert van benne egy olyan rész, hogy Jövedelemnyilatkozat, azt én töltöm-e ki?
2011. jan. 9. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A papírt te töltöd ki, de a munkáltatódnak adnia kell hivatalos igazolást a munkabéredről. Ha van egyéb jövedelmed-GYES, családipótlék akkor a MÁK-tól is kell igazolás, ha gyermektartásdíjat kapsz arról neked kell nyilatkozatot tenned.
2011. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kértem a munkáltatótól, okés köszi szépen : CSak nem tudom mit irjak, milyen havi átlag bért,meg ilyenek azért kérdeztem...
2011. jan. 9. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne töltsd ki akkor a papírt, csak vidd az igazolásokat. A munkáltató egyébként az igazolást úgy fogja kiadni, hogy leírja az előző 3 havi jövedelmét és abból átlagot számol.
2011. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. jan. 9. 14:04
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy havit kaptam csak :( Most mi lesz? Mivel okitóberben kezdtem el dolgozni és az csonka hónap volt. Decemberit adott.
2011. jan. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!