Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi ez a "küldd be a számlát...

Mi ez a "küldd be a számlát és nyerj 1 millió forintot" kampány?

Figyelt kérdés

most jöttem haza külfldről.hallottam a tv-ben ha valami számlát beküld az ember nyerhet 1 millió forintot.milyen számlát és hova??

miről is van szó?


2009. febr. 2. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Pártunk és kormányunk újabb lealázó húzása- szó szerint. Számlalottónak hívják..:S
2009. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm véleményed,de sajnos nem tudtam meg mi is ez...
2009. febr. 2. 19:11
 3/7 anonim válasza:
100%
Tudod, ez úgy van, hogy az államnak több bevétele származna, ha az emberek több számlát kérnének (áfa miatt lenne jobb nekik, ami az állam bevétele) és szerintük megérne nekik azt az x milliót kiadni a nyerteseknek, mert több jönne be mint alapból a hírdetés előtt... még úgy is megérné nekik ha kiosztanák azt az x milliót. Remélem megértetted,de én sem értem pontosan...
2009. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Két nap alatt már több mint százan jelentkeztek a kormány számlalottó játékára. A január elsején indult programmal az a kormányzat célja, hogy a vásárlók kérjenek számlát a szolgáltatások után. Ezzel aztán nevezhetnek egy sorsolásba, ahol havonta 10-en nyernek egy-egy millió forintot. Az első tapasztalatok szerint sokan nem tudják, hogy pontosan milyen számlával lehet jelentkezni.

RTL Híradó - D. Tóth András

2009-01-03 17:19:00, 17:19

A ruhatisztítás, a hajvágás, az arcmasszázs, vagy éppen a kulcsmásolás például olyan szolgáltatások, amelyekkel lehet nevezni a „Tiszta haszon” nevű játékra. A kormány január elsején indított programján bárki részt vehet, ha kér számlát a vásárolt szolgáltatásáról, majd elküldi a számlaszámot és a cég adószámát a Szerencsejáték ZRt-nek. A cél, hogy minél többen kérjenek majd számlát, mindenhol.


Az adatokat egy honlapon, vagy akár SMS-ben is el lehet küldeni. A játék két napja tart. Eddig 105-en neveztek be a havonta kisorsolt, 10 darab fejenként egymillió forintos nyereményre.


Hogy jó számlával neveztek-e, az majd a sorsolások után derül ki. Sokan ugyanis telefonon már érdeklődtek, hogy boltban vásárolt árukért kapott számlájuk jó-e. Nos, azok nem jók. De 10 nyertes mindenképpen lesz havonta.


„Mindaddig keressük majd a kisorsolt pályázók közül a díjazottakat, ameddig 10 darab díjazott be nem tudja mutatni a pályázatnak megfelelő számlát” – mondta Somorai László, a Szerencsejáték Zrt. szóvivője.


Az első 10-szer 1 millió forintot február 2-án, délután egy órakor sorsolják majd ki. A győztesek nevét és lakhelyét, pedig a lottóval ellentétben, a cég honlapján nyilvánossá teszik. Aki ezt nem vállalja, az nem kapja meg a pénzt.


Forrás: [link]


Első válaszoló vagyok.

2009. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.sajnos még mindig nem a kérdésemre kaptam igazán ezeket,de valószínű azért mert rosszul tettem fel.de majd utánajárok a neten.
2009. febr. 3. 15:56
 7/7 anonim válasza:

Megvan a megoldás!


Annak az esélye, hogy pont téged sorsolnak kb. annyi, mint a lottó 5-ösnek.


Matematikusok kiszámolták, hogy 10-szer nagyobb az esélye annak, hogy beléd csap a villám, minthogy nyersz a lottón.

Azaz 10szer kell hogy beléd csapjon a villám, hogy egyszer megnyerd az 5-öst.


Biztos megoldás:

Legyen számlád és szerencse, sorsolás nélkül legyen min. 1 milliód.

Hogyan? Én ismerem a megoldást.


Ha érdekel keress meg.

A skype-m a zoleexx2

2009. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!