Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az új családtámogatási rendsze...

Az új családtámogatási rendszerben hogy számolják, hogy " annyi hónap GYED-et kaphat az anyuka, ahány hónapig biztosított volt előtte"?

Figyelt kérdés
Én 7 évig megszakítás nélkül dolgoztam, most GYED-en vagyok. Ha 2010-ben ismét munkába állok, és rá 2 év múlva tervezzük a 2. babát, akkor mire számíthatok?
2009. dec. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Most akkor úgy gondolod, hogy 7 évig gyedet kapsz?!
2009. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem én értem.

De csak tippelni tudok.Úgy változott a Gyed, hogy már nem elég 180hanem 365 nap kell munkaviszonynak lennie, hogy megkapd újra a gyedet. Szerintem, ha ez nincs meg, akkor nem kapsz gyedet, illetve csak addig, amíg volt biztosított időszakod. Tehát szerintem jól gondolod, csak annyi ideig fogsz gyedet kapni, ameddig dolgoztál a két gyerek között.


Mert ugye elméletileg az első gyereknél ezt a lehetőséget már kimerítetted. remélem érthető voltam, de lesz nálam okosabb is biztos.

2009. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Első Válaszoló! Ehhez a kommenthez inkább nem írok véleményt...
2009. dec. 19. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre, hülye válasz! Egyébként meg olvasd már el a kérdésedet! Te írtad, hogy annyi hónap gyedet kaphat az anyuka, ahány hónapig biztosított volt előtte? Ilyen a mesében nincs!
2009. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!