Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most mit tehetnék? Egy kamu...

Most mit tehetnék? Egy kamu oldal.

Figyelt kérdés

Ingyenes lakáshirdetést adtam fel de ingyenes mint kiderült, csak az első 30 nap, aztán a megkérdezésed nélkül automatikusan áttesz fizetősbe. Nem engedi törölni a hirdetést a számla kiegyenlítése nélkül. Elévülhet, vagy be tudják hajtani?

[link]


2011. jan. 29. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
fogyasztóvédelem? Milyen adatokat adtál meg? Kockáztatsz valamit?
2011. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos valósakat:(
2011. jan. 29. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
És hogyan bizonyítják, hogy az adatokat valóban te, és nem egy rosszakaród adta meg? Mondjuk én...
2011. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nálunk kft-nek egy másik kft számlázott ki 47500 forintot reklámozás címen. A másik kft-ről sosem hallottunk, küldtem nekik egy számlát 110000 forintról...
2011. jan. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok, hogy nem tudják behajtani? Mert sajnos az összeg hónapról-hónapra növekszik :S
2011. jan. 30. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
hát igazság szerint ha ajánlva küldözgették a tájékoztatókat, akkor azért gyanús, hogy miért nem egyből jelezted, hogy tévedés van, valaki valszeg visszaélt az adataiddal, mert te ilyen szolgáltatást nem rendeltél meg... De minden kétséget kizáróan bizonyítaniuk elvileg nekik kell. ELVILEG! De majd IP cím és email ellenőrzés meg ilyenek.. Szóval lehet, hogy nyernek. Főleg azért, mert valszeg igazuk van, a szerződés szerint jár nekik a díj. Kérdés, hogy mennyit ér a nyugalmad, és mekkora most az összeg.. Lehet, hgoy érdemes kifizetni.
2011. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt tájékozódhatsz:


[link]

[link]

[link]

2011. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!