Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most mit tehetnék? Egy kamu...

Most mit tehetnék? Egy kamu oldal.

Figyelt kérdés

Ingyenes lakáshirdetést adtam fel de ingyenes, mint kiderült, csak az első 30 nap, aztán a megkérdezésed nélkül automatikusan áttesz fizetősbe. Nem engedi törölni a hirdetést a számla kiegyenlítése nélkül. Elévülhet, vagy be tudják hajtani? Sajnos az összeg hónapról-hónapra nő.:S

És sajnos valós adatokat adtam meg:(

[link]


2011. jan. 30. 11:50
 1/2 anonim válasza:

"Amennyiben felhasználónak fizetési kötelezettsége származik a szolgáltatás igénybevétele okán, és a megadott adatai alapján viszont a felhasználó felhatalmazza Szolgáltatót a következőkre: A szolgáltató külső céget vehet igénybe a felhasználó elérhetőségének kiderítése érdekében. Szolgáltató az így kelettkezett költséget számlazza ki Felhasználónak, mely költség megfizetési feltétele ugyan olyan, mint a Szolgáltató hirdetéssel kapcsolatos díj behajtása során alkalmaz, ideértve a határidőket, valamint a késedelmi pótlékokat is."


Ezt a regisztrációkor elfogadott szabályzatból másoltam ki. Tehát a megszabadulás módja, ha minél előbb kifizeted őket, és levetetni a hirdetést.

2011. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előbbi válasz-hozzászólás alkalmas a kérdésben említett weboldal reklámozására!


Vélhetően azzal a weboldallal, és az üzemeltetőivel nincs minden rendben, keressen rá a Google keresőjében az említett weboldalak nevére, és az üzemeltetők nevére.


Javaslom a fórumokban megtalálható videomegosztó hivatkozások megtekintését, mindenre választ fog adni!

Ne a félelem vezérelje döntésében, hanem az igazságérzete!


Kérem a rendszergazdákat, az előző válaszadó hozzászólásának megvizsgálására!

2011. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!